GeriKelebek Madonna’ya oğlundan bir darbe
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Madonna’ya oğlundan bir darbe

Madonna’ya oğlundan bir darbe

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Madonna, uzun süredir ciddi problemler yaşadığı 15 yaşındaki oğlundan yeni bir darbe daha aldı.

Yaklaşık 4 ay önce artık annesi ve kardeşleri ile birlikte New York’ta yaşamak istemediğini açıklayıp  olaylı bir şekilde Londra’da yaşayan babası ünlü yönetmen Guy Ritchie'nin yanına taşınan Rocco’nun, sosyal medyada annesine alenen hakaret ettiği iddia edildi.Rocco Ritchie adına açılan bir Instagram hesabında biyografi bölümüne “bir o.....nun oğlu” yazıldı.

İngiliz ve ABD basını profil fotoğrafı dışındaki tüm paylaşımları gizli olan bu hesabın gerçekten de Rocco Ritchie’ye ait olduğuna inanıldığını belirtti. 

Rocco Ritchie Ocak ayında 140 bin kişi tarafından takip edilen Instagram hesabını silmiş ve şimdiye dek sosyal medyada hiç bir varlık göstermemişti.

Rocco Ritchie’nin sosyal medyadan ayrılma kararını annesi Madonna’nın onun eski bir fotoğrafını hayranları ile paylaşmasından sonra aldığı iddia edilmişti.

Madonna’ya oğlundan bir darbe

Salı günü Noel’den bu yana ilk kez oğlu ile bir araya gelmek üzere Londra’ya uçacak olan 57 yaşındaki Madonna’nın  Rocco ile olan ilişkisinin giderek kötüleşmesi nedeniyle çok mutsuz olduğu biliniyor.

Madonna, oğlunun fotoğraflarını konserlerinde kullanmış ve sık sık kendisini izlemeye gelen hayranlarına oğlu ile yaşadığı problemler nedeniyle zor günler geçirmekte olduğunu söylemişti.
eniyle zor günler geçirmekte olduğunu söylemişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle