GeriKelebek Kötü Kedi Şerafettin filmi bugün vizyona girdi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kötü Kedi Şerafettin filmi bugün vizyona girdi!

Kötü Kedi Şerafettin filmi bugün vizyona girdi!

Karikatürist Bülent Üstün'ün kaleminden çıkan ve fenomen haline gelen Kötü Kedi Şerafettin'in sinema filmi bugünden itibaren gösterime girdi. İşte; Kötü Kedi Şerafettin filmi detayları ve fragmanı...

Son yılların en çok ses getirmesi beklenen projesi olarak görülen Kötü Kedi Şerafettin (Şero) 5 Şubat 2016'da vizyona girdi. Birbirinden usta seslendirme sanatçılarının bir araya gelerek ortaya çıkardığı film bu yıla damgasını vuracak.

Kötü Kedi Şerafettin filmi seslendirme kadrosunda Uğur Yücel Şerafettin'i seslendirirken, diğer karakterleri ise Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Guruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimler seslendiriyor. 

KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ - FRAGMAN

Kötü Kedi Şerafettin konusu:

Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en tersosu, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu “ufak aksiliklerle” altüst olacaktır.

Çözüm Rıza’dan gelir: bundan böyle hayvan değil insan gibi düşünmeleri gerekmektedir. İşte bu, o meşum gecenin ve bir oğulun babaya dönüşmesinin hararetli, hareketli, kavgalı dövüşlü, kahkaha ve gözyaşı ile bezeli inanılmaz hikâyesidir. Bülent Üstün’ün yazıp çizdiği kült çizgi roman dizisinden, Türkiye’nin en büyük animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımıyla perdeye uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin, yetişkinler için bir animasyon filmi.

Senaryo uyarlamasını Bülent Üstün ve Levent Kazak’ın, yönetmenliğini ise Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal'ın üstlendiği filmin sinemaseverlerden nasıl bir tepki alacağı merakla bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle