GeriKelebek Kiralık Aşk hayranları şokta!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk hayranları şokta!

Kiralık Aşk hayranları şokta!

Kiralık Aşk bu hafta hayranlarını şaşırtan bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin yeni yayınlanan bölümüne Ömer ve Sinan arasındaki kavga damgasını vurdu. Defne ve Yasemin ikiliyi barıştırmaya çalıştı ancak işler istedikleri gibi gitmedi.İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar...

Kiralık Aşk bu hafta da çok ses getiren bir bölümle ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın son bölümde yaşanan kavgalardan sonra Defne ve Yasemin, Ömer ve Sinan'ı barıştırmak için her türlü yolu denediler. Defne ve Ömer arasında da büyük bir çiçek krizi çıktı. Kiralık Aşk hayranları şimdi 44.bölüm fragmanını yayınlıyor ama dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlamıyor.

KİRALIK AŞK DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk’ta bu hafta açık havada bahar temalı katalog çekimi var. İşler birbirine girecek. Sinan ile Ömer’in kavgası git gide büyüyecek. Yasemin ve Defne ise arayı bulmaya çalışacaklar. Fakat netice herkes için yine çok şaşırtıcı olacak.

Doktor Selim… Rahat durmuyor ve Defne’ye çiçekler, çikolatalar gönderiyor. Defne bunu Ömer’den gizlemeye çalışıyor ama Ömer fark ediyor. Ortalık çok fena karışıyor!

İki cins, iki nevi şahsına münhasır karakter ilk defa karşılaşıyorlar. Hem de Ömer’in evinde. Nihan ve Koray!

Öte yandan, Neriman Fikret’i göndermek için kolları sıvadı. Bunun için her zaman olduğu gibi müthiş bir planı var! Bir medya linçi başlatıyor. Ancak Fikret’in tek derdi Neriman ve akıl almaz entrikaları olmayacak. Bu bölüm Fikret, Neriman’ın da ötesinde çok ama çok sert bir kayaya çarpacak! O kaya kim?

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM İZLE

KİRALIK AŞK 43. BÖLÜM 2. FRAGMANI


KİRALIK AŞK 43. BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada!Ömer'in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, "Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek" bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi? 

Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! Beklenmedik hamleler ard arda geliyor!Neriman İplikçi'nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek.  Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak? Ömer, Defne'ye öyle bir sürpriz yapacak ki... Tüm kalpleri eritecek cinsten.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM İZLE

KİRALIK AŞK OYUNCU KADROSU

Defne-Elçin Sangu
Ömer-Barış Arduç
Sinan-Salih Bademci
Yasemin-Sinem Öztürk
Neriman-Nergis Kumbasar
Necmi-Levent Ülgen
Hulusi-Ferdi Merter
Esra-Melisa Giz Cengiz
Türkan-Hikmet Körmükçü
İsmail-Kerem Fırtına
Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu
Serdar-Osman Akça
Sude-Melisa Şenolsun

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle