GeriKelebek Kiralık Aşk 43. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk 43. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne!

Kiralık Aşk 43. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne!

Kiralık Aşk hayranları cuma günü yayınlanan son bölümün ardından merakla yeni bölüm fragmanını bekliyordu. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranları fragmanın ardından sosyal medyayı adeta salladı. Defne ve Ömer arasında bu hafta neler yaşanacak?

Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı çok konuşulacak. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer arasında romantik anlar yaşanacak. Defne'ye gelen çiçek ise işleri karıştıracak. Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada! Ömer'in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, "Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek" bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi? 
Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! Beklenmedik hamleler ard arda geliyor! Neriman İplikçi'nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek.  Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak? 
Ömer, Defne'ye öyle bir sürpriz yapacak ki... Tüm kalpleri eritecek cinsten.

KİRALIK AŞK 43. BÖLÜM FRAGMANI
KİRALIK AŞK'TA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?
Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar mutlular. Baş başalar ve bu anın bitmesini istemiyorlar. Planlanmadan gelişen bu buluşma ile artık çok daha yakınlar..
Ömer ve Fikret’in planladığı defile günü geldi çattı. Sude, Yasemin ve Sinan’ı öğrendi. Bakalım Sude şimdi ne yapacak? Deniz’de Cherie ile ortaklığını bitiriyor. Yasemin’in kendisine yeni bir yatırımcı bulması lazım şimdi. Yasemin bu darboğazdan nasıl ve kiminle çıkacak ?
Fikret ve Ömer nihayet yüzleşiyor... Ömer armanın Fikret’e ait olduğunu öğrenirse, Defne’nin korktuğu başına gelir mi? Mahalleye bir misafir geliyor. Sürpriz misafir ortalığı karıştıracak. Yoksa kıskançlık krizi fırtınası mı geliyor?
 
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle