GeriKeyif Urfalıyam Ezelden izle - son fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Urfalıyam Ezelden izle - son fragmanı yayınlandı

Urfalıyam Ezelden izle - son fragmanı yayınlandı
refid:27537159 ilişkili resim dosyası

Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden Urfalıyam Ezelden'in 5. bölüm tanıtım fragmanları yayınlandı. 9 Kasım 2014 Pazar saat 20.00'da yeni bölümüyle ekranan gelmeye hazırlanan dizinin 5. bölüm 1. ve 2. fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni bölümde Ceylan zor da olsa Cemal'i hayatından çıkarmaya karar verir fakat...

Ceylan çok büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Cemal’in evli olduğunu öğrenen ve onun hayatından çıkmaya karar veren Ceylan bunu zor da olsa yapmak zorundadır. Cemal ise Ceylan’a gerçeği anlatmak istemektedir. Tam bunu başarmak üzereyken Duran’ın evlerine gerçekleştirdiği beklenmeyen ziyaret yüzünden açıklaması yarım kalır.

ÇETİN HAYATINI NASIL KURTARACAK?

Ceylan ise hayatının en zor yüzleşmesini yaşayacaktır. Cemal ve Ceylan arasındakileri öğrenen Selva onun karşısına çıkmak için hazırlanıyordur. Bu sırada Duran, hapis yatan Çetin’i vurmaya karar verir. Çetin bu durumu fark edip Duran’dan önce harekete geçecektir.

URFALIYAM EZELDEN 5. BÖLÜM 1.VE 2. FRAGMANI - 9 KASIM PAZAR - KANAL D

Ceylan, Cemal’i hayatından çıkartmıştır. Ali, tüm gerçekleri Ceylan’a anlatır ve bu onun geri dönüşü olmayan bir karar vermesine neden olur.

Urfalıyım Ezelden dizisi oyuncuları: Bülent İnal ,Öykü Gürman ,Settar Tanrıöğen ve Dolunay Soysert, Settar Tanrıöğen, Meral Çetinkaya , Menderes Samancılar , Cahit Gök, Uğur Güneş, Mine Şenhuy Teber.

Urfalıyam Ezelden izle - son fragmanı yayınlandı

URFALIYAM EZELDEN DİZİSİ KARAKTERLERİ

Mehmet

Namı diğer Yanık Memed. Büyük oğlu Halil, kaçırdığı kızın akrabaları tarafından öldürülünce, Urfayı terk eder, anasını, dört erkek evladını, hamile gelinini alır ve İstanbul’a göçer. İmç de tuttukları dükkanda götürü usulü "Sıra Geceleri" düzenler, İstanbul’un çilesini çekerler.

Selva

Selva bir akraba düğünü için geldiği Urfa’da Halil Bozoğlu ile tanışır. Aşık olur. Halil’le gizliden gizliye konuşur, evlenme planları yaparlar. Bozoğlu ailesi onu istediğinde babası Duran ağa vermez, Halil’e kaçar. Düğün gecesinde kardeşi kocasını vurur. Selva hayatta bir başına kalır o an. Kayınpederi kan davası büyümesin diye onu da alır yanlarına, İstanbul’a göçerler.

Ceylan

Küçük yaşta Trafik kazasında bütün ailesini kaybeder. Babası namlı bir Müzisyendir. İTÜ Devlet Konservatuvarında ses eğitimini alır. Mezun olduktan sonra bir çok yerde çalışır ama bir türlü dikiş tutturamaz. Cemal’le karşılaştığında hayatı değişir, Cemal o güne kadar tanıdığı hiçbir erkeğe benzemez. Güvenir Cemal’e. Aşık olur. Bozoğlu ailesi hiç sahip olmadığı aile sıcaklığındadır, kalbinin evetleri ile aklının hayırları arasında sıkışıp kalır.

Nene

Kocasını kalp krizinden kaybettikten sonra, küçük oğlu Memed’in ailesinin yanına taşınır. Memed’in karısı illet bir hastalığa tutulmuş, ölmüştür. Memed’in beş oğluna bakar. Onları kendi elleriyle yetiştirir. Ailenin temel direğidir. Nene ne derse o olur.

Duran Ağa

Duran ağa Adananın zengin toprak ağalarından, babasından atasından değil de seksenlerin sonunda çeşitli katakullilerle büyük bir servet sahibi olur. Daha fazlasını istemesine rağmen, Bir oğlu bir de kızı olur. Her doktora gider ama başka çocuk sahibi olamaz. Biricik kızını isterler, vermez. Bozoğlu ailesinin büyük oğlu kızını kaçırır. Oğlunu gönderir ve namusunu temizletir. Oğlu hapishaneden çıktığında ona anlı şanı bir düğün yapma hayallerindeyken, hayat onu İstanbul’un bin bir derdinin içine atar.

Cemal

Abisi Halil’in vurulup öldürülmesinden sonra babası ve nenesi tarafından, hamile olan yengesi Selva ile evlendirilir. Hamile olan Selva doğurur, oğlanın adını Halil koyarlar. Küçük Halil, amcası Cemal’i babası bilmektedir. Cemal Ailenin bütün yükünü sırtında taşır. Buna rağmen, neşeli, enerjik, ailenin düğün, nişan, sünnet, sıra organizasyonlarında organizasyonu yapan, her şeyi ayar eden bir adamdır. Hayat günün birinde karşısına Ceylan’ı çıkarır. Aşık olur. Elini bile sürmediği karısı Selva ve Ceylan arasında çalkantılı bir hayat yaşar. (Kaynak: www.kanald.com.tr/urfaliyamezelden/Oyuncular)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle