GeriKeyif Karadayı izle yeni bölümde Sarı Cemal köşkten kaçar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadayı izle yeni bölümde Sarı Cemal köşkten kaçar

Karadayı izle yeni bölümde Sarı Cemal köşkten kaçar
refid:27895097 ilişkili resim dosyası

5 Ocak Pazartesi 92. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Karadayı’nın yepyeni fragmanı yayınlandı. Bir zamanlar Deliyürek’in esaslı çocuğu olan Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynadığı Karadayı 92. Bölümüyle ekranlarda. Bergüzar Korel’in Hakime Feride'yi canlandırdığı dizinin yeni bölümünde Sosyete Yusuf ve Sarı Cemal’in arası açılıyor.

Sarı Cemal'in adamları evdeki kişinin Mahir olduğunu düşünerek kurşun yağdırmaya başlarlar. Neye uğradığını şaşıran Feride korkuyla yatağın altına saklanır. Kurşunlardan kurtulmuş olsa da tehlike devam etmektedir.

İçeri girip Mahir'in ölüp ölmediğinden emin olmak isteyen Kandemir ve adamları evi aramaya başlar. Feride, Kandemir ve adamlarından kurtulabilecek midir? Mahir zamanında eve yetişmeyi başarabilecek midir? Evi taratıp kendisini öldürmek isteyen kişinin Sarı Cemal olduğundan emin olan Mahir, onu bulmak için işlettiği eve gider.

Mahir'in kapıya dayandığını anlayan Sarı Cemal köşkten kaçmayı başarır. Mahir köşkü ele geçirip Sarı Cemal'e haber gönderir. Sarı Cemal, karşısına çıkmazsa Mahir köşkü yakacaktır. Sarı Cemal'in ise buna hiç cesareti yoktur. Olaylar çığırından çıktıkça paniğe kapılan Sarı Cemal kabadayılardan yardım ister. Beklediği desteği bulamayınca da Seyis'le Sosyete Yusuf'a haber yollar.

Eğer Mahir'i durdurmazlarsa, Mahir'e annesinin ve torun Nazif'in ölmesine neden olan bombayı Sosyete Yusuf'un koydurttuğunu söyleyecektir. Sosyete çok öfkelenir ve Belgin'den Sarı Cemal'i bulmasını ister. Sosyetenin Sarı Cemal'i öldürteceğini anlayan Belgin yeni bir oyun peşindedir. Sarı Cemal'i Mahir'e bildiklerini anlatması konusunda ikna etmeyi başarır.

Sosyete Yusuf, Sarı Cemal'in konuşmasına engel olabilecek midir? Mahir sonunda bombayı koyan kişinin kim olduğunu öğrenebilecek midir?

KARADAYI 92. BÖLÜM FRAGMANI – 5 OCAK PAZARTESİ

"SOSYETE YUSUF" KİMDİR?

Kulüp işletmecisi ve Kabadayı aleminin en önemli isimlerinden biri olan Sosyete Yusuf’u diğer kabadayılardan ayıran en önemli fark kitap okumayı çok sevmesi, şiire olan ilgisi ve kendine has cezalandırma teknikleridir.

Adab-ı muaşeret kurallarını bildiğini, giyimi ve kuşamıyla, hal ve hareketleriyle ortaya koyan Yusuf’un adı bu yüzden Sosyete’ye çıkmıştır. Çalıştırdığı kulüp aslında kendi pis işlerini döndürdüğü bir paravandır. Sosyete Yusuf karakterine geçtiğimiz sezonlarda Muhteşem Yüzyıl’da Matrakçı Nasuh’u canlandıran Fatih Al can veriyor. 12 Eylül 1976 Ankara doğumlu olan Al, 2003 yılında "Sihirli Annem" ile televizyondaki oyunculuk hayatına adım attı.

Oynadığı filmler: Hazan Mevsimi - Bir Panayır Hikâyesi, Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Evdeki Yabancılar ve Daire.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle