GeriKeyif Işın kılıçları ile rekor denemesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Işın kılıçları ile rekor denemesi

Işın kılıçları ile rekor denemesi
refid:27219406 ilişkili resim dosyası

Star Wars televizyon için hazırlanan Star Wars Asiler adlı yepyeni bir çizgi filmle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Star Wars Asiler'in Dünya Lansmanı kapsamında Forum Alışveriş Merkezleri işbirliğiyle 20 Eylül 2014 Cumartesi günü, Forum Bornova (İzmir), Forum Mersin, Forum Çamlık (Denizli), Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum İstanbul, Forum Kayseri, Forum Gaziantep ve Gordion AVM (Ankara)'nın bulunduğu 9 ilde eş zamanlı etkinlikler düzenlenecek.

Etkinlikler kapsamında ilgili AVM'lerdeki CineMaximum'larda Türkiye'de ilk defa gösterimi yapılacak olan Star Wars Asiler'in 44 dakikalık özel bölümünün öncesinde, Star Wars hayranları hep birlikte Senkronize Işın Kılıcı Sallama rekorunu kırmaya çalışarak, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi hedefleyecek. Daha sonra ise Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün Türkiye’deki ilk gösterimi yapılacak. 1 – 17 Eylül tarihleri arasında Forum Alışveriş Merkezleri ve Gordion’da 100 TL’lik alışveriş yapan katılımcılar arasında yapılacak çekilişle bu özel gösterim ve dünya rekoru denemesine bilet kazanma şansı sunulacak.

4 EKİM'DE BAŞLIYOR

Star Wars'ın bu macera dolu çizgi filmi, Türkiye'de 4 Ekim Cumartesi günü saat 11:00'de 44 dk'lık özel bölümüyle Disney Channel ekranlarında başlıyor. 17 Ekim’den itibaren ise her Cuma saat 18:00’de yeni bölümleriyle yine Disney Channel’da hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle