GeriKeyif Güneşin Kızları 7. bölüm yayınlandı – izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneşin Kızları 7. bölüm yayınlandı – izle

Güneşin Kızları 7. bölüm yayınlandı – izle
refid:29689637 ilişkili resim dosyası

Güneşin Kızları dizisi 7’nci bölümü ile 30 Temmuz Perşembe 2015 akşamı ekrana geldi. Yeni bölümde Nazlı, Ali ve Selin; Savaş'ı hastaneden kaçırıyor.

Güneşin Kızları dizisinin hayranları için büyük gün geldi. Dizinin 7’nci bölümü 30 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de yayınlandı.

Güneşin Kızları 7. bölümü izlemek için tıklayın

7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaş’ın hastaneye yatırılmasından kendisini suçlayan Nazlı, Savaş’ı oradan çıkarmayı aklına koyar. Ancak Savaş’ı hastaneden kaçırmak umduğu kadar kolay olmaz. Nazlı’nın yardıma ihtiyacı vardır. Neyse ki aradığı suç ortakları, hemen yanı başındadır. Haluk, Savaş’ın kaçtığını öğrenince deliye döner. Ne yapıp ne edip, onları bulacaktır. Haluk’un öfkesi, büyük bir ustalıkla saklamayı başardığı gerçek yüzünü görünür kılacak mıdır?

Emre’yle kavga eden Ali, bu işte Tuğçe’nin parmağı olduğunu anlamıştır. Tuğçe ile yüzleşir. Tuğçe, Ali’yi kaybedeceğini anlar ve Ali’yi kazanmak için yeni bir plan yapar. İnci, Güneş ve Ahmet’in arkadaşlığını iyiden iyiye kıskanmaktadır. Bu düşüncelerini Sevilay ile paylaşır. Sevilay, Güneş’e saldırmak için uygun zamanı bekler.

Güneşin Kızları 7. bölüm yayınlandı – izleYorumları Göster
Yorumları Gizle