Keyif Ekranın en popüler çiftleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ekranın en popüler çiftleri

Ekranın en popüler çiftleri

Yaz ekranının en çok konuşulan dizileri ve aşkları hangileri? Masaya yatırdık.

KİRALIK AŞK

Ekranın en popüler çiftleri

Defne (Elçin Sangu) ve Ömer (Barış Arduç) bu yazın en hit ikilisi. Reytingleri alt üst ettikleri gibi sosyal medyada her cuma krallıklarını ilan ediyorlar. Defneciğimiz şaşkın bir ceylan, Ömer hovarda bir avcıyken işler son iki bölümde tersine döndü. O duygularından emin olamadığımız adam kıskanç, tutkulu, aynı zamanda şefkatli, içli bir âşığa dönüştü. Büyük ihtimalle kış sezonuna da sarkacak hikâyede daha çok gelgit izleyeceğiz gibi görünüyor.

GÜNEŞİN KIZLARI

Ekranın en popüler çiftleri

Ali (Tolga Sarıtaş) ve Selin (Hande Erçel) bu sezonun en sızılı çifti. Bir kavuşamamalar, bir içli içli bakışmalar, ‘ellerin ellerimden kayıverdi’ durumları. Ali mütemadiyen hüzünlü, Hande Erçel’in kara gözlerinde de o mutlak Türk kızı kederi var. Yine de gençlik, heyecan, ışıl ışıllık yaza yakışır bir tatlılık katıyor ilişkilerine.

ADI MUTLULUK

Ekranın en popüler çiftleri

Batu (Kaan Yıldırım) ve Kumsal (Ezgi Eyüboğlu) gerçek hayattaki birlikteliklerinin (hatta evliliğe giden aşklarının) gazıyla ekranda elektrik saçıyorlar. Minnoş minnoş didişmeler, küçük kıskançlıklar, tatlı iltifatlar hepsi dozunda.

EYLÜL YAKLAŞIRKEN...

Yaz dizilerinin hafifliğinden sonra, gelecek sezonun ağır topları sırada bekliyor.

Ekranın en popüler çiftleri

KARA SEVDA (STAR TV)
Bu yılın en sağlam dizilerinden olmaya aday. Geçen hafta yayımlanan son fragmanından anladığımız kadarıyla bir Notebook havası esecek. Burak Özçivit de, Neslihan Atagül de ekranda güzel duran oyuncular. Yönetmen koltuğundaki Hilal Saral’ın elinde daha da ışıldayacaklarından şüphe yok.

Ekranın en popüler çiftleri

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (ATV)
Kurtlar Vadisi’nin Çakır’ına spin off çekseler böyle cuk oturmazdı. Çakır değil de Hızır Çakırbeyli rolünde yine aşırı sert babamız Oktay Kaynarca atv’de nostaljik damardan reyting kovalayacak


Yorumları Göster
Yorumları Gizle