Keyif Ceylan Naz Baycan yazdı Ayşe Hatun Önal söyledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ceylan Naz Baycan yazdı Ayşe Hatun Önal söyledi

Ceylan Naz Baycan yazdı Ayşe Hatun Önal söyledi

İzmirli bir ailede yetişip İstanbul, Roma ve Los Angeles’a serpilen ama birbirinden hiç kopmayan Ela, Melis ve Yasemin absürt ve beklenmedik hikayeleriyle şehirli kızların eli, dili, kulağı hatta kalbi olmaya geliyor. 3 delidolu ve farklı kadının hayatın içinden hikayelerini mizahi bir dille anlatan “Kuzenler-Aşksız ve Gurursuz” kitabı için hazırlanan şarkıyı Ayşe Hatun Önal söylüyor.

Kutsal İnek’in yazarı Ceylan Naz Baycan, 2. kitabı Kuzenler “Aşksız ve Gurursuz”daki Ela, Melis ve Yasemin karakterleriyle farklı yaş gruplarından ve mesleklerden kadınların hayata bakış açılarını mizahi bir dille anlatıyor. Delidolu üç kuzenin hayat hikayelerinden yola çıkarak, kadın-erkek ve aile ilişkilerini ve hayal kırıklıklarını samimi ve eğlenceli bir dille okuyucuyla buluşturuyor.

Romantik, inatçı ve melankolik karakterdeki kuzenler en yakın dostunuz ve sırdaşınız olmaya geliyor. Kitap için hazırlanan şarkıyı ise Ayşe Hatun Önal seslendirdi.

Ceylan Naz Baycan yazdı Ayşe Hatun Önal söyledi
Ayşe Hatun Önal

Ceylan Naz Baycan yazdı Ayşe Hatun Önal söyledi

Yazar hakkında:

Ceylan Naz Baycan 1983 yılında İzmir’de gözlerini açtı. İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi’nde İşletme okudu. Kalafilm Productions’da yapım asistanı olarak çalışma hayatına adım attı. Bir çok reklam, klip projesinin ve Vücut filminin prodüktörlüğünü üstlendi. Akbank ve Pınar Süt’te pazarlama ve reklam departmanlarında çalıştıktan sonra kalbinin sesini dinledi. Çeşitli projelerin senaryo ekibinde yer aldı. Halihazırda senaryo yazmaya ve prodüktörlük yapmaya devam ediyor. 2013’te çıkardığı ilk kitabı Kutsal İnek’ten sonra ikinci kitabı Kuzenler – Aşksız ve Gurursuz ile karşımızda.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle