GeriKeyif Bu Tarz Benim'de birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Tarz Benim'de birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu?

Bu Tarz Benim'de birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu?
refid:27816863 ilişkili resim dosyası

Bu Tarz Benim'in Sadece 15 dakikası canlı verildi. Canlı verildiği kısımda jüriler yoktu. Nur Yerlitaş evinde izledi... Kavgalarıyla, polemikleriyle, Nurella'sıyla gündemden düşmeyen, taklitleri yapılan, bir çok program tarafından ti'ye alınan ekranların fenomen yarışması Bu Tarz Benim'in kazananı yarışmacısı 'kafalarda soru işaretleriyle' belli oldu. İşte o gece yaşananlar...

Canlı yayınlanacağı duyurulan fakat banttan verilen Bu Tarz Benim yarışması final bölümüyle ekranlara veda etti. Bu Tarz Benim yarışmasında sadece birincinin açıklandığı bölüm 15 dakika canlı yayınlandı. Jüri, eski yarışmacılar ve seyirci canlı yayında yoktu.

Show TV’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” isimli yarışma programında 100 bin TL’lik büyük ödülü Aycan-Nurcan Şencan kardeşler kazandı. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’nun jüri olduğu yarışmada toplam 13 yarışmacı arasından finale üç isim kaldı.

AYŞENUR BALCI SON KIYAFETİ PUANI

Ayşenur Balcı son kıyafet tercihi ile şaşırttı.

Balcı kendi tasarladığı kıyafetiyle jürinin önüne çıktı.

Aldığı puanlar şöyle;

Nur Yerlitaş.............................4 puan

Hande Yener...........................5 puan

Kemal Doğulu........................4 puan

İvana Sert...............................4 puan

Uğurkan Erez.........................4 puan

Toplam puan.........................21

Ezgi Baylar, Ayşegül Balcı ve Aycan-Nurcan Şencan’ın çekiştiği ve jürinin puanlarıyla SMS’lerin ortalaması sonunda en yüksek puana ulaşanın kazanacağı yarışmada Serter ilk olarak yarışmanın üçüncüsünün Baylar olduğunu söyledi. Nefeslerin tutulduğu yarışmada Serter, Bu Tarz Benim’in ilk sezon şampiyonunun Şencan Kardeşler olduğunu açıkladı.

Büyük ödülü alan ikizlerden Nurcan Şencan duygularını şöyle dile getirdi: “Bizi destekleyenlere teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olan annemize ve şu an Adapazarı’nda izleyen babamıza teşekkür ediyorum. Bizlere inandılar. Buraya her sabah geldiğimizde, buradaki arkadaşlarımız bize yardımcı oldular. Sürekli moralimizi düzeltmeye çalıştılar. Hepsine teker teker teşekkür ediyoruz.”

Bu Tarz Benimde birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu

İsveç doğumlu olan ikizler Aycan ve Nurcan, 3 yabancı dili ana dilleri gibi konuşuyorlar. Anne babalarından Türkçeyi öğrenen ikizler, diksiyon sorunu yaşıyorlar.

Bu Tarz Benim'de tarzları kadar karakterleri ile de öne çıkan ikizler Aycan ve Nurcan bugüne kadar hiçbir çirkin kavganın içinde yer almadılar.

İKİZLER AYCAN VE NURCAN BİRİNCİLİK SEVİNCİ

Bu Tarz Benim final gecesinde jüri oylamasında Ezgi Baylar ile birinciliği paylaşan ikizler, SMS oylamasında sürpriz yaptılar. Noter huzurunda açıklanan SMS oylamasının sonuçları ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan'ı birinci yaptı. İkizler Aycan ve Nurcan 100 bin liralık büyük ödülü aldılar. Bu Tarz Benim'in başından itibaren favori isimleri olan Aycan ve Nurcan tarzları ile de jüriden hep övgü aldılar.

Bu Tarz Benimde birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu

BU TARZ BENİM ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Güzellikleri ve sakin tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken ikiz kardeşler 27 yaşında. İsveç doğumlu olan genç kızlar uzun bir Amerika'da ikamet ettikten sonra Türkiye'ye dönme ve burada yaşama kararı almışlar.Nurcan Şencan grafik, Aycan Şencan ise oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Alışverişe olan düşkünlükleri bilinen ikizlerin anneleri bir moda tasarımcısıdır.

Eğer yarışmayı kazanırlarsa, kazandıkları paranın bir kısmını annelerine verip, diğer kısmıyla da eğitimlerine devam edecekler.

Uzun süre yurtdışında yaşayan güzel kardeşler Türkiye’yi çok sevdikleri için dönme kararı almışlardır. Kardeşlerden Aycan Şencan Kainat Güzeli yarışmasında Zarafet güzeli seçilmiştir.

Bu Tarz Benim'in final gecesinde kazanan belli oldu. Bu Tarz Benim sezon finalinde Ezgi Baylar ve Ayşenur Balcı ile yarışan ikizler Aycan-Nurcan Şencan birinci oldu. İzleyicilerden ise finale büyük tepki vardı. Final uzun süre banttan yayınlandı, izleyicilerden SMS atmaları istendi. Gecenin sonunda ise canlı yayına geçildi, bu kez de ne jüri vardı ne seyirci.

'TARZ DEĞİLSİNİZ'

-jüri nerdeydi pardon, ne özensiz final öyle, seyirci de yok cansız ölü gb bi final. tarz değilsiniz show tv

-Böyle bir programa böyle bir final yakıştı mı? Jüri neredeydi Sonuç açıklanırken? Büyük hayal kırıklığı,berbattı..

-Jüri nin dahi olmadigi canli yayin ve final cok sacma kimi kandiriyosunuz acaba

-yarışmasının finalinde jürinin olmaması büyük bir strateji hatasıdır. 2 hafta önce 1. Belliydi zaten bu aksam canlı yayın yoktu

-fi tarihinden beri canli yayın yapılıyor BBG nin elemeleri bile canlı yapılıyordu 5 dakikalık canlı yayın yıl 2015 TÜRKİYE!!!!

-rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski yarışmacılar da orda olsalardı

Böyle bir canlı yayın gorulmedi aile arasi nişan gibi oldu daha da izlemem

-Bu tarz benim deli gibi reklam yaptı, final fiyasko;kimse yoktu ya kendi kendilerine takıldılar, çok ayıp etti jüri cokkk

-bukadar izlenen bir yarışmanın finalinde jüri yok ne kadar özensiz bir davranış iyiki yarışmayı özleme sundurmadınız

-canlı yayında jüri bile yoktu.Bu ne basit,amatör final kardeşimm

-rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski

NUR YERLİTAŞ EVİNDEN İZLEDİ
Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ise yayın esnasında Instagram hesabından bir mekanda kahve içerken fotoğrafını paylaştı Yerlitaş’ın takipçileri arasında tartışmaya yol açan bu fotoğraf üzerine programın canlı yayınlanmadığını anlayan kimi Instagram kullanıcıları kanala büyük tepki gösterdi.

Bu Tarz Benimde birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu

İlgili Galeriler:

AYŞENUR BALCI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Bu Tarz Benimde birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu

Bu Tarz Benimde birinci kim oldu, seyirci ve jüri neden yoktu

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle