GeriKelebek Jürinin ilk tartışması Simge’nin kiloları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jürinin ilk tartışması Simge’nin kiloları

Kanal D’nin reyting rekorları kıran yarışma programı Türkstar’ın ikincisi dün gece start aldı.Mümtaz Turhan Soysal Bilimler Lisesi’nde çekimleri yapılan Türkstar Yarışması’nın ilk performans gecesinde 13 finalist sırasıyla sahneye çıkıp şarkılar söyledi. Meltem-Emrah ikilisi yarışmanın ilk çift finalistleri olarak dikkat çekti.

Gecenin en önemli olayı kilolu yarışmacı Simge Bağdatlı’nın yarattığı tartışmaydı. Simge ‘Sen Sevdalı Ben Belalı’ isimli şarkıyı seslendirdi. Armağan Çağlayan, Simge’ye ‘Simge kaç kilosun. Biz bir pop idol yarışması yapıyoruz. Pop idol aynı zamanda göze de hitap etmeli. Simge çenesini tutacak. Pop idol olmak için herşeyi yemeyecek’ dedi. Hiç tartılmadığını söyleyen Simge, ‘Kaç kilo olduğumu bilmiyorum. Tartılmaya hiç vaktim olmadı. Armağan Bey’in görüşüne de saygı duyuyorum. Üç haftadır diyet yapıyorum. Kilo vermeyi ben de çok istiyorum ama bu hemen olmuyor’ yanıtını verdi.

Zerrin’in tepkisi

Simge’nin şarkısı sırasında gözyaşlarına hakim olamayan Zerrin Özer ise ‘Kilolu olmak bir suç mu? Simge istediği herşeyi yiyecek. Buna kimse karışamaz. Simge çok güzel şarkı söylüyor ve sesi beni çok etkiledi. Türkiye’de insanlar sese hasret kalmış. Simge tüylerimi diken diken ediyor. Ona albüm yapacağım. Çünkü sesine ve yüreğine çok inanıyorum’ diye tepki Armağan’a tepki gösterdi.

Simge’nin çok güzel şarkı söylediğini ifade eden Ercan Saatçi, ‘Pop idol kuralları beni ilgilendirmiyor. Sesi çok etkileyici. İnsanlar avukatlık yapmayacak. Kimsede kimsenin kilosuna takmayacak’ diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle