GeriKelebek Jurassic Park-3 geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jurassic Park-3 geliyor

Canlanan dinozorların 8 yıl önce yarattığı heyecan ve dehşet ağustos ayının sonunda tüm dünyayı yeniden saracak. Üçüncü Jurassic Park filminin başrolünü ilk filmde olduğu gibi Sam Neill oynuyor.

Sekiz yıl önce yönetmen Steven Spielberg ile beyazperdede başlayan Jurassic Park serisi, üçüncü filmle sürüyor. Üçüncü filmin yönetmenliğini Jumanji ve October Sky filmleriyle tüm dünyada ünlenen Oscar ödüllü Joe Johnston üstlendi. İlk filmde dinozor avcısı Dr. Alan Grant'ı canlandıran Sam Neill de üçüncü filmde başrolü üstlendi. Filmin baş kahramanı ise T-rex'ten daha tehlikeli bir Spinosaurus. 19 metre uzunluğunda, yaklaşık 8 ton ağırlığındaki yaratık, dehşet saçıyor. Birbirinden çarpıcı efektlerin yer aldığı ‘‘Jurassic Park 3’’ Hawaii'deki Kauai ve Oahu adalarında çekildi. Filmde başrolü üstlenen Sam Neill ‘‘Şimdiye kadar aynı rolü hiçbir zaman iki kez oynamadım. Ama bu farklı bir film. Bu yüzden çok mutluyum’’ dedi.

Jurassic Park filmi, ilk kez 1993 yılında gösterime girdiğinde tüm dünyada çok büyük bir ilgi çekmiş, büyük küçük milyonlarca insan, 65 milyon yıl önce dünyamızda yaşayan bu canlıları tanımak istemişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle