GeriKelebek İşte ‘Çırak’ların evi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte ‘Çırak’ların evi

Yarışma programları arasında yeni bir çığır açacak olan ‘Çırak’ bu akşam saat 22.00’de Kanal D’de başlıyor. 16 yarışmacı, Tuncay Özilhan’ın ‘çırağı’ olabilmek için kıyasıya bir yarışa girecek.

Tüm Türkiye’nin büyük bir merak ve heyecanla beklediği Kanal D’nin yeni yarışma programı ‘Çırak’, bu akşam saat 22.00’de Kanal D’de başlıyor. Ekranlardaki yarışma programları arasında yeni bir çığır açacak olan ‘Çırak’ta 16 yarışmacı, Anadolu Holding İcra Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’la çalışmak için sıkı bir yarışın içine girecek. ‘Çırak’ adayları, 14 hafta sürecek yarışma boyunca, sekizer kişiden kurulu iki takım halinde yarışacaklar. Tuncay Özilhan’ın verdiği görevi daha yüksek bir performansla yerine getiren takım, haftanın birincisi olacak. İkinci olan takımdan ise bir ‘Çırak’ adayı, takım liderinin seçimi ve Tuncay Özilhan’ın onayı ile yarışmaya veda edecek. Yarışmanın ilk bölümü bu akşam saat 22.00’de ekrana gelecek.

ADAYLARA HUZURLU EV

Çırak adayı olmaya hak kazanan 16 finalist, dört ay boyunca aynı evi paylaşacak ve birbirleriyle kıyasıya bir rekabete tutuşacaklar. Tuncay Özilhan’ın kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek için, her gün yoğun bir tempoda çalışacak olan adayların görevleri sona erdiğinde rahatlayacakları, stresten arınacakları harika bir ev hazırlandı. Ev, kişiye huzur verecek bir biçimde dekore edildi. 500 metrekarelik süper lüks daireyi mimarlar Nurgül Çilesiz ve Ahu Demiroğlu dekore etti. Evde şömineden bara, spor salonundan çalışma odalarına, ‘fiskos köşesi’nden çırak adaylarının kendileriyle baş başa kalmalarını sağlayacak ‘yalnızlık’ köşelerine kadar her türlü konfor düşünüldü.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle