GeriKelebek Hayatımızdaki şeyler...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayatımızdaki şeyler...

Sıra Mart indiriminde

Yılbaşı, Sevgililer Günü derken, hepsi geçti gitti işte... Artık neler alındı, neler beklendi bilmem ama eğer eksik kalan birşeyler varsa; mart ayında girilecek büyük ucuzluklardan da temin etmek pekala mümkün tabii...

HandyMan olayı

Bu bir adam değil, bir evlere hizmet servisinin adı... Bozulan musluklar, akan damlar, atan sigortalar ve kabaran boyalar gibi doğal ev içi afetler için bir telefon açmanız yetecek ve işi halledecek. Amerika'dan ithal...

Aşkın romanı

Amerikalılar'ın ünlü aşk romanları yazarı Nora Roberts, son kitabı ‘‘Uğursuz Kolye’’ ile şimdi Türk okurlarının karşısında. Deniz dibinde arkeolojik kazılar yapan bir kadının başına gelmeyenin kalmadığı romanda, tabii ki baş rolde aşk, tutku ve ihtiras var. Her zaman ki gibi olmazsa olmaz üç duygu!

Enerji dolu ciltler

Yves Saint Laurent'in makyaj ve cilt bakımı ürünleri meşhur. Şimdi de olanlara bir yenisi eklendi: ‘‘Visible Energie’’ adıyla çıkan nemlendirici, 18 saat boyunca nem tutuyormuş. İçinde de üç önemli enzim var: Koruyucu, nemlendirici ve enerji veren enzimler... Deneyin, farkı görün.

Parlaklığa son

Helena Rubinstein'dan devamlı parlayan ve ışıldak gibi duran ciltlere çözüm! ‘‘Mat Specialist’’ adlı yeni bakım kremi ile cilt üzerinde fazladan su birikimi engelleniyor ve tabii ki bir değil, beş ayrı üründen oluşuyor: Temizleme köpüğü, tonik, çift etkili nemlendirici, T bölgesi için ayrı nemlendirici ve kusurları gizleyen kapatıcı.

Mutlu erkek olun!

Kadınlar her daim mutlu görünen erkekleri severlermiş. Ve ‘‘ipte asılı temiz çamaşırlar’’ gibi kokmalarını isterlermiş. Bu durumda her erkeğin bir adet taze kokan Clinique Happy for Men almasında fayda var gibi görünüyor. Bakın parfüm hangi karışımlardan oluşuyor: Limonsu nota, serin nota ve sıcak tahta notası.

Eve özel battaniyeler

KA International'dan değişik desenli çanta ve battaniyeler görücüye çıkıyor. İkisinin ne alakası var demeyin. Herşey kadınlar için. 15 ile 75 milyon arasında aradıklarınızı bulabilirsiniz. Sadece çanta ve battaniye değil, bütün ev tekstil ürünlerini de alabilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle