GeriHayat Yoga'nın ustaları buluşuyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yoga'nın ustaları buluşuyor

Yoga'nın ustaları buluşuyor

"Uluslararası Dünya Yoga Günü” Akmerkez Üçgen Teras’da kutlanacak.

Birleşmiş Milletler tarafından 2014 yılında ilan edilen ve 21 Haziran tarihinde, dünya genelinde 179 ülkede aynı anda kutlanan “Uluslararası Dünya Yoga Günü” için Türkiye’de de hazırlıklar tamamlandı

Yoga Vakfı tarafından organize edilen ve 21 Haziran 2018 Perşembe günü Akmerkez Üçgen Teras’da bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan “Uluslararası Dünya Yoga Günü” nde katılımcıları çok özel sürprizler bekliyor.

Mercan Dede Sürprizi

Yapımcılığı Yoga Vakfı adına Orkun Kargöz Genel Koordinatörlüğü Zuhal Ceran tarafından gerçekleştirilen bu anlamlı gün için Uluslararası alanda müziği duruşu ve gerçekleştirdiği birbirinden özel çalışmaları ile “Mercan Dede” de eşsiz müzik performansı ile sürpriz organizasyonun en özel dakikalarını tüm Yoga severlerle buluşturacak.

Ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atmış en özel isimlerin yer aldığı program akışında Esra Karaosmanoğlu, Ebru Şinik, Sara Pour, Göksel Karabayır, Dr. Dinç Yaylıer, Dr. Neslihan İskit, Güler Pınarbaşı, Derya Altunel, Adnan Ça​buk, Orkun Karagöz, Mert Güler, Umay Uzay art, Zarife Doğan ve Hindistan konsolosu da konuşmasıyla gelen katılımcıları selamlayacak. Ayrıca Aslıhan Aksun ile mandala etkinliği ise gün boyunca devam edecek.
İsimler, etkinlik alanında katılımcılara çok özel bilgiler, yoga etkinlik ve farkındalık sohbetlerİ ile önderlik ederek oldukça renkli ve özel bir akışı yoga meraklılarıyla buluşturulacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle