GeriHayat Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi!

Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi!

Bilgisayar oyunlarına yorum ve seslendirme yapmak, oyun deneyimleri hakkında videolar çekmek son dönemdeki en yaygın dijital trendlerden biri. Ülkemizde şimdilik sadece meraklılarının ilgi gösterdiği Twitch adlı sosyal medya sitesinde de bu tarzda videolar paylaşılıyor. Geçtiğimiz günlerde genç bir kadın, Twitch'i amacından saptırmaya çalışınca ceza aldı!

Twitch son dönemde yurt dışında büyük popülerlik kazanan bir sosyal paylaşım platformu. Teması tamamen bilgisayar oyunu severlere yönelik. Oyuncular bu sitede oyunlar hakkındaki deneyimlerini ve hazırladıkları özel videoları paylaşabiliyorlar. Kimisi oyunları yorumluyor kimisi ise oyun çözümlerini eğlenceli sunumlarla paylaşıyor. Sosyal medyada fenomen olmaya çalışan, ilgi çekmek isteyen genç kadınların da sıklıkla kullandığı Twitch'te LegendaryLea kullanıcı adıyla büyük ilgi gören Lea May, platformu amacından saptırınca aldığı cezayla gündeme geldi.

Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi

Geçtiğimiz günlerde Kanadalı genç kadın oyunlar hakkında değil direkt kendisi hakkında bir yayın yapmaya başlayınca bir anca binlerce kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı. Kıyafetleri ve özel hayatı hakkında konuşan Lea'nın dikkat çekmek istediği her halinden anlaşılıyordu. Takipçilerine canlı yayın sırasında altındaki şortu göstermek isterken cinsel organı gözüken genç kadının hesabı gelen şikayetler üzerine 30 günlüğüne kapatıldı. Twitch kullanıcılarının büyük çoğunluğu bu ceza sebebiyle Twitch yöneticilerini tebrik ederken, sosyal medyada son dönemde bu tarz paylaşımlar yapan kadınların ilgili ilgisiz her platformda yer almaya çalışması büyük rahatsızlık yaratmaya devam ediyor. 

Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi

Lea gibi yayınlar yapan pek çok genç kadının, farklı platformlardan kullanıcıları özellikle Instagram hesaplarına çekmeye çalıştığı biliniyor. Buradaki amaç genel olarak yayınladıkları reklamları faha fazla kişiye ulaştırmak. Twitch gibi teması belirli paylaşım platformlarının, bu tarz kullanıcılara karşı alacakları önlem büyük önem taşıyor.

Web yayını sırasında cinsel organını gösterdi


Yorumları Göster
Yorumları Gizle