GeriHayat 'Michael Jackson aseksüel değildi!'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Michael Jackson aseksüel değildi!'

'Michael Jackson aseksüel değildi!'

Ölümünün üstünden 7 sene geçen pop kralı Michael Jackson'ın eski sevgilisi olduğunu iddia eden aktris Shana Mantagal bir kitap yazdı. Mantagal kitabında, efsane müzisyenin bir 'çocuk-adam' olmadığını söylüyor.

Michael Jackson'ın eski sevgililerinden olduğunu iddia eden 45 yaşındaki aktris Shana Mantagal 'Michael ve Ben: Michael Jackson'ın Gizli Aşkı Hakkında Bilinmeyenler' adını verdiği bir kitap yazdı.

 

'BU AŞK HEM GÜZELDİ, HEM LANET GİBİYDİ'

Michael Jackson aseksüel değildi

 

1988 yılında bir hayranı olarak kuliste onunla tanıştığını ve ilk andan itibaren Jackson'ın onunla flört ettiğini söyleyen genç kadın, 'Daha sonra bu yakınlaşmamız bir aşka dönüştü. Ve 20 yıl boyunca farklı yerlerde buluştuk, gizli ve özel telefon konuşmaları yaptık. Michael benim ilk aşkımdı. Bu aşk hem güzeldi, hem de bir lanet gibiydi. Ve onun iddia edildiği gibi bir çocuk-adam ve aseksüel olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim' diyor.

 

Michael Jackson aseksüel değildi

Jackson'ın Shana Mantagal ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. 

 

Michael Jackson aseksüel değildi

Michael Jackson, Lisa Marie Presley ile 1994 yılında evlenmişti. 

Gizli ilişkilerinin Jackson Elvis Presley'in kızı Lisa Marie ile evlendikten sonra sona erdiğini yazan Mantagal, 'Michael evliliğine çok saygılı biriydi. 1993 yılında taciz skandalı patladığında Michael bu söylentilere son vermek için bu evliliği yapmıştı. Ancak boşanmadan sonra yeniden yakınlaştık ve zor dönemlerinde hep onun yanında oldum' diye de ekliyor.

 

KORUMASI DOĞRULADI

Michael Jackson aseksüel değildi


'Birlikte olduğumuz süre boyunca günlük tuttum ve şimdi herkesin benim onu nasıl gördüğümü anlamasını istiyorum'
diyen genç kadın, bu ilişkinin Michael'ın yalnızca birkaç yakın arkadaşı tarafından bilindiğini açıkladı.

Jackson'ın 1991-1998 yılları arasında koruması olan Scott 'House' Shaffer da bu ilişkiyi doğruluyor: 'Michael'ın Shana'ya karşı derin hisleri vardı. Ve bu ilişkiyi gözlerden uzak yaşamaları gerektiğini bildiği için ona güvenirdi. Shana'nın nihayet o özel günleri paylaşmaya karar vermesine çok sevindim'. 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle