GeriHayat Haktan kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haktan kimdir?

Haktan kimdir?

Geçtiğimiz gün İzmir’de hayranları ile buluşan Haktan, İzmir’lilere özel repertuarı ile unutulmaz bir gece yaşatmasıyla gündemde. Arabesk müziğin en güçlü isimlerinden biri olan Haktan kimdir? Detaylar haberimizde…

Haktan, 14 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Babası Ahmet Canevi, annesi Nursal Ünsal’dır. Kardeşleri Niran Ünsal ve Nida Ünsal’dır. Onlar da müzikle ilgilenmektedir. 2 kez evlenmiş olan Haktan’ın bir oğlu vardır.

Sesini enstrüman gibi kullanabilen Niran Ünsal'ın ses sanatçısı kardeşi. Gitar çalar, bir çocuk babası, iki evlilik yapmış insan. doğru bir menajerlik sistemi içinde olsa dünyanın her sahnesinde kendini dinletebilecek, her ülkeden hayran edinebilecek kapasitededir. İzmir doğumlu, özellikle romanların taptığı haktan, bugüne kadar 321.745 amatör tarafından taklit edilmiştir. Özel nedenlerden dolayı aynı başarıya sahip olan kardeşi niran ünsal ile ne yazık ki görüşmemektedir. Niran Ünsal ve haktan aslında 16 kaplan gücündedir. Aynı sahneyi son olarak tv8 ekranlarında paylaştıkları görülmüştür. Video paylaşım sitelerinden o günlerden kalma görüntüler hale rakı masalarına fon olmaktadır. Unutmadan bir teşekkür de anne Nursal Ünsal birtek'e. En küçük kardeşleri manken-şarkıcı-tiki karışımı Nida Ünsal'a rağmen, dünyaya getirdiği 3 evladı, sektör için özel yeteneklerdir. Haktan'ın menajerliğini halen eşi ilknur hanım yürütmektedir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle