GeriHayat Cara ve Pharrell mı? Şahane!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cara ve Pharrell mı? Şahane!

Cara ve Pharrell mı? Şahane!
refid:27426707 ilişkili resim dosyası

'Cara'nın bir sonraki adımı çok büyük olacak!' Bu sözler, dünyaca ünlü müzisyen Pharrell Williams'a ait. İkilinin işbirliğinden büyük bir hit çıkması bekleniyor.

Son dönemin en popüler modellerinden Cara Delevingne ve dünyaca ünlü prodüktör Pharrell Williams, son 8 aydır stüdyoda bir şarkı üzerinde çalışıyor. The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, şarkının herhangi bir duyuru olmadan yayınlanacağının altını çiziyor: ‘Birlikte bir şarkı yazma işine giriştiler ve anlaşılan o ki bu büyük bir şarkı olacak!’

Cara ve Pharrell mı Şahane

DELEVIGNE YALNIZ MODELLİKLE KALMAYACAK

Bu yılın başlarında Capitol FM’deki bir söyleşisinde Pharrell aslında bu işin sinyallerini şu sözlerle vermişti: ‘Cara Delevingne’in bir sonraki adımı çok konuşulacak. Çok büyük bir sürpriz geliyor diye ipucu verebilirim.’ Delevingne de zaten, Pharrell'ı haklı çıkarırcasına modellik kariyeriyle kalmayı düşünmediğini ispatladı. Ünlü model, John Green'in 'Aynı Yıldızın Altında' adlı ünlü romanından adapte edilen 'Paper Towns' adlı filmde rol alıyor. 2015 yaz aylarında vizyona girmesi planlanan filmde Delevingne, Margo Roth Spiegelman karakterini canlandırıyor.

Bakalım Pharrell ve Cara işbirliğinden nasıl bir şarkı çıkacak? Heyecanla bekleyip, göreceğiz.

Cara ve Pharrell mı Şahane

İkili, daha önce de İngiliz Vogue için birlikte poz vermişti.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle