GeriKelebek Özge Ulusoy Sabancı Ailesine Gelin Gidiyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özge Ulusoy Sabancı Ailesine Gelin Gidiyor!

Özge Ulusoy Sabancı Ailesine Gelin Gidiyor!

Ünlü manken Özge Ulusoy uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Hacı Sabancı’dan muhteşem bir evlilik teklifi aldı! Özge Ulusoy, Türkiye’nin tanınmış zenginlerinden Sabancı ailesine gelin gidiyor! Detaylar haberimizde!

Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancı’ların gözde bekarı Hacı Sabancı, uzun süredir birlikte olduğu manken, oyuncu sevilisi Özge Ulusoy’a 115 bin dolar değerindeki bir yüzük ile evlenme teklifi etti. Yakın bir tarihte düğün var!

İddialara göre zengin işadamı Hacı Sabancı manken sevgilisine geçtiğimiz akşam gittikleri bir mekanda güzel bir jest yaptı. Özge Ulusoy’a aldığı pahalı hediyeler ile sık sık gündeme gelen Hacı Sabancı, bu kez çıtayı fena halde yükseltti. Değeri tam 100 bin dolar üzerinde 5 karat saf pırlanta bir yüzük alan Hacı Sabancı, sevgilisi Özge Ulusoy’a evlilik teklifinde bulundu.

Yeni yıla Hacı Sabancı ile Amerika’da giren Özge Ulusoy, sevgilisinin kendisine yaptığı bu güzel jest karşısında mutlu olduğunu ve evlilik teklifine ‘evet’ yanıtını verdiğini dile getirdi.

Özge Ulusoy Sabancı Ailesine Gelin Gidiyor

Özge Ulusoy Kimdir?

28 Ekim 1982 Ankara doğumlu olan Özge Ulusoy, Türk manken, balerin, dizi ve film oyuncusudur. Katıldığı Miss Turkey 2003 Türkiye Güzellik Yarışmasında ikinci olan Ulusoy, modellik kariyesine 2001 yılında başlamıştır. Dünyanın önde gelen model ajanslarından biri olan Amerikan Elite Ajansı tarafından düzenlenen Elite Model Look isimli bir güzellik organizasyonunda üçüncü olan Özge Ulusoy, bu başarısının ardından Türkiye’de Gaye Sökmen Ajans’a kayıt yaptırdı.

2003 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olan güzel manken aynı yıl Panama’da katıldığı Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

Ünlü modacı Uğurkan Erez ile tanışması ile Özge Ulusoy için kariyerinin dönüm noktası olmuştur. İlk profesyonel mankenliğini Cengiz Abazoğlu defilesinde gerçekleştiren Ulusoy, 2007 yılında “Senin Uğruna” isimli TV dizisinde Rafet El Roman ile başrolde yer almıştır. Yine bu yıl Uğurkan Erez Ajans’a geçiş yapan güzel manken halen burada çalışmakta.

Bunun yanı sıra birçok ünlü modacının defilelerinde mankenlik yapan Özge Ulusoy’un birlikte çalıştığı modacılar ise şu şekilde: Yıldırım Mayruk, Vural Gökçaylı, Cemil İpekçi, Cengiz Abazoğlu, Özgür Masur, Gamze Saraçoğlu, Hakan Yıldırım, Erol Albayrak, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Etçetura.

2006 yılında başlayarak günümüze kadar gelen ve tüm Türkiye’nin severek izlediği polisiye dizilerinden Arka Sokaklar’ın ilk sezonunda ve üçüncü sezonunda rol almıştır. Ardından 2010 yılında “Ateşe Yürümek” isimli dizinin Yavuz Bingöl, Ahu Türkpençe ve Şerif Sezer ile başrollerini paylaşmıştır.

2011 yılına gelindiğinde ise sinema sektörüne ilk kez adım atan Özge Ulusoy, ilk sinema filmi Kutsal Damacana: Dracoola’da sevenleriyle buluşmuştur.

Bir çok şarkıcının kliplerinde de rol oynayan güzel manken, ünlü rock grubu Badem’in Sen Ağlama, Geceyedir Küsmelerim, Yorgunumu isimli şarkılarının kliplerinde karşımıza çıkmıştır. Yine aynı yıl Acun Ilıcalı yönetmenliğinde gerçekleştirilen Survivor Ünlüler – Gönüllüler isimli yarışma programında Ünlüler takımında yer almış ancak yarışmadan beşinci olarak ayrılmıştır.

Survivor yarışmasının ardından “Bugün Ne Giysem?” isimli moda yarışmasında sunuculuk yapan Ulusoy, daha sonra Uğurlu Oda’yı bırakarak programın jüri koltuğunda oturmuştur.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle