GeriKelebek Gelsin silikonlar gitsin bunalımlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelsin silikonlar gitsin bunalımlar

Pamela Anderson, iki oğlunun babası Tommy Lee'den boşanınca, silikonlarını çıkartmış, saçlarını da kestirmişti. Seksi yıldızın silikonlarını yeniden taktırması, 'Hayata dönüşü' olarak yorumlandı.

"Sahil Güvenlik" dizisinin üne kavuşturduğu sarışın yıldız Pamela Anderson, bugün 38 yaşında. Kanında Hepatit C virüsü taşıdığı için, sağlık durumu onun gündemindeki ilk sırada yer alıyor. Ancak Kanadalı yıldız, İngiliz OK dergisinde yayınlanan röportajında kendi gündeminin diğer maddelerine de yer verdi:

"Herkes eski eşim Tommy Lee ile yeniden evleneceğimi söylüyor! Bu söylentiler eğer Tommy'den çıkmışsa, eski kocam hayal görüyor demektir. Onunla bir daha asla evlenmem. Onu seviyorum ama aramızdaki sorunlar sevgiyle çözümlenecek türde değil."

Seksi yıldız yine de Tommy Lee'ye bazı konularda toz kondurmuyor ve "Eski kocamın mükemmel bir baba olduğunu söyleyebilirim. Sık sık turneye çıksa da oğullarını telefonla aramayı ihma etmez" diyor.

Pamela Anderson, Hollywood'da çocuk yetiştirmenin güçlüğünden söz ederken, oğullarını devlet okullarında okuttuğu bilgisini veriyor:

"Onların sıradan çocuklar gibi yetişmelerine çalışıyorum. Onları Hollywood yerine Malibu'da yaşatmayı çok daha akılcı buluyorum. Brandon ve Dylan iyi birer yüzücü. Büyük oğlum Brandon sörf yapmaya çok meraklı. Düzenli bir aile hayatımın olmasını çok isterim. Bu yüzden tekrar evlenebilirim. Ama tekrar anne olmaya niyetim yok! İki erkek çocukla uğraşmak bana yetiyor."

Para benim için önemli

Ünlü yıldız, kocasından boşandığında göğüslerindeki silikonu çıkarttırmış, saçlarını kestirmişti.

Her kadının böyle zamanlarda kendini yenilediğini söyleyen Pamela Anderson, silikonlarını yeniden taktırmasını da kriz döneminin sona ermesi şeklinde yorumluyor. Şimdilerde "Stacked" isimli bir TV dizisinde başrolde oynayan Anderson, çocukluk yıllarında yoksulluk çektiği için para kazanmaya çok önem verdiğini söylemekte de bir zarar görmüyor.

ÖLÜMÜN ÇOK YAKIN OLDUĞUNU SANDIM

Hepatit C hastası olan Pamela Anderson, "Bu hastalığın karaciğere büyük zarar verdiğini biliyordum. Önce ölümümün yakın olduğunu düşündüm. Sonra bu hastalığa rağmen normal bir hayat sürebileceğimi öğrendim. Şimdilik ilaç tedavisine gerek yok denildi. Sadece alkollü içki içmem yasak" diyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle