GeriKelebek Gecenin Kraliçesi dizisinin 12. bölümünün yeni bölümünde Kartal şoku - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gecenin Kraliçesi dizisinin 12. bölümünün yeni bölümünde Kartal şoku - İzle

Gecenin Kraliçesi dizisinin 12. bölümünün yeni bölümünde Kartal şoku - İzle

Star TV'nin iddialı dizisi Gecenin Kraliçesi yarın akşam iddialı bir bölümle ekranlara gelecek. Gecenin Kraliçesi yeni bölümde yaralanan Kartal ambulansla hastaneye götürülür. Ancak Kartal’ın aklında bambaşka planlar vardır. İşte Gecenin Kraliçesi'nde yaşanacaklar.

Gecenin Kraliçesi bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Kartal şoke eden bir planı devreye sokacaktır. Yaralanan Kartal ambulansla hastaneye götürülür. Ancak Kartal’ın aklında bambaşka planlar vardır. 

Aziz sonunda uyanmıştır, herkes çok mutludur. Sıra ifade vermesine gelmiştir. Polislerden önce Aziz, Selin’i arar; Kartal’ın kurtulması için ona küçük bir anlaşma yapmayı önerir.
Osman ise panik haldedir... Ne olursa olsun Aziz’i susturmaları gerekmektedir... Oktay’dan yardım ister, ancak istediği karşılığı alamaz. Kendisini kurtarmak için gözünü karartan Osman, kızını ve torununu kullanmaktan bile kaçınmaz..
Öte yandan babasının Oktay olduğunu öğrenen Burcu kimseyi görmek istememektedir. Hüma hala boşanmaya kararlıdır... Burcu’nun hepsine ceza verme zamanı gelmiştir...
Kartal’ın suçsuz olduğuna inanan Esra, ne yapıp edip Kartal’ı kurtarmaya çalışır... Bu uğurda aldığı karar herkesi şaşkına çevirir...


GECENİN KRALİÇESİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kartal Osman’ın büyük tuzağı sonucu hapse düşmüştür. Olayın tek görgü tanığı Aziz ise hala uyanmamıştır. Kartal hapisten çıkmanın ve Osman’ı yakalamanın yollarını aramaktadır...
Selin ise Kartal için kahrolmaktadır. Ziyaretine gider, sevdiği adamın artık bazı gerçekleri öğrenmesinin vakti gelmiştir.
Öte yandan planlarının yolunda gittiğini düşünen Osman, şirkete yerleşir. Ancak hiç beklemediği bir davet alır, Kartal onu görüşe çağırır. Osman için bu yüzleşme kolay olmaz ve görüş sonrasında çok önemli bir karar alır.
Hüma da Hakan’dan ayrılmaya karar vermiştir, ama Hakan’ın bunu kabul etmeye niyeti yoktur. Oktay’ın neyin peşinde olduğunu öğrenen Hakan onu takip etmeye başlar.
Kartal ve Selin bu ayrılığı da aşmaya çalışırlarken Aziz uyanır... Ne var ki Kartal ummadığı bir tehlikeyle burun burunadır...

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle