GeriKelebek Forbes Cinayetleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Forbes Cinayetleri

Forbes Cinayetleri
refid:13124876 ilişkili resim dosyası

Pembe Otobüs’le Yunus Nadi Roman Ödülü’nü kazanan Mehmet Anıl, yeni kitabı Forbes Cinayetleri’nde sıra dışı bir doktorun öyküsünü anlatıyor.

Genç, yakışıklı, başarılı doktorumuz mesleğini sürdürdüğü kasabanın gözdesidir. Ama zaman ilerledikçe kadınlarla ilişkisi hastalıklı bir hal alır. Günlerini içkiyle ve hayalinde yarattığı Rüya adlı muhteşem kadınla geçirmeye başlar. Ta ki onunla gerçek yaşamda karşılaşıncaya kadar. Bir solukta okuyacaksınız.

Buca Forbes Caddesi’ndeki Güneş Apartmanı’nda büyük bir katliam yaşanır. Katil bütün katları dolaşmış, o sırada evlerinde olan altı kadını öldürmüştür. Polisin bütün çabalarına rağmen cinayetler çözülemez, dosya kapatılır, aradan yıllar geçer.

Forbes Cinayetleri

MEHMET ANIL

Meh­met Anıl, 1962 yılında İzmir’de doğ­du. Li­se­yi Sa­int Jo­seph Ko­le­ji’nde oku­du. Ege Üni­ver­si­te­si İkti­sa­di ve İda­ri Bi­lim­­ler Fakülte­si’nden me­zun ol­du. AIE­SEC bur­suy­la İtal­ya’­da Cre­di­to Ita­li­ano Ban­kası’nda staj yaptıktan son­ra Tür­ki­­ye’ye döndü. 1989 yılında ken­di şir­ke­ti­ni kur­du. 2001 yılından bu ya­na yalnızca ede­bi­yat­la il­gi­le­ni­yor. Meh­met Anıl, ya­şa­mı­nı İzmir’de sürdürüyor


Yorumları Göster
Yorumları Gizle