GeriKelebek Dallas dizisinin "J.R"ına kanser teşhisi konuldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dallas dizisinin "J.R"ına kanser teşhisi konuldu

Dallas dizisinin "J.R"ına kanser teşhisi konuldu
refid:18992436 ilişkili resim dosyası

Türkiye dahil birçok ülkede milyonlarca kişiyi ekran karşısına çivileyen 1980'lerin efsane dizisi Dallas'ın entrikacı "J.R Ewing"i Larry Hagman'a kanser teşhisi konulduğu bildirildi.

80 yaşındaki aktör, doktorların kendisine "yaygın görülen ve tedavi edilebilir" bir kanser teşhisi koyduğunu açıkladı, ancak hastalığı hakkında ayrıntılı bilgi vermekten kaçındı.

Dizinin yeni serisinde oynamaya devam edeceğini belirten Hagman, "J.R olarak her tür beladan kaçmayı başardım. Ama sonunda kansere yakalandım. Yine de herkesin bildiği gibi kimse, J.R'ı alt edemez" dedi.

"Dallas" dizisi, 1978-1991 yılları arasında Türkiye'nin de aralarında bulunduğu ülkelerde gösterilmiş ve büyük ilgiyle izlenmişti. Gösterildiği ülkelerde gündemi değiştirecek kadar merakla izlenen dizide başrolü Larry Hagman (J.R), Patrick Duffy (Bobby), Victoria Principal (Pamela), Barbara Bel Geddes ve Linda Gray (Sue Ellen) üstleniyordu.

/images/100/0x0/55eb09bef018fbb8f8a6fa14

Hagman, geçtiğimiz aylarda eski rol arkadaşları Linda Gray ve Patrick Duffy ile birlikte "Dallas" dizisinin yeni bölümlerinin çekimi için 20 yıllık aranın ardından tekrar kamera karşısına geçmişti.

EFSANE DİZİ GERİ DÖNÜYOR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle