GeriKelebek Ciğerini alır...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ciğerini alır...

Ciğerini alır...
refid:22343284 ilişkili resim dosyası

Şarkıcı Hasan Yıldırım, Alişan ile Sevcan adlı programda İzzet Yıldızhan'ın hakkında yapılan yorumlara çok kızdı.


Programda “Sesi olmayanda albüm yapıyor sonra balon gibi patlıyor.” diyen İzzet Yıldızhan’ a, İdil Çeliker: “Hasan Yıldırım’ ı, İbrahim Tatlıses o kadar destekledi. Yıldırım’ ın arkasında destekçileri var; ama istenilen patlamayı yapamadı.” diye cevap vermişti. Yıldızhan ise “Hasan Yıldırım’ ı tanımıyorum. Demek ki destekleyen doğru destekleyememiş.” demişti.

Konuyu arkadaşlarından öğrendiğini, sonra program kayıtlarını izlediğini söyleyen Hasan Yıldırım:
Öncelikle bir gazetecinin Hasan Yıldırım’ dan bir şey oldu yada olamadı demesiyle bir şey olunmaz. Buna halk karar verir.
Bana, İbrahim Tatlıses’ de dahil hiçbir sanatçının desteği olmadı. Benim destekçilerim sevenlerim. Ben müziği iyi bilen biriyim. Ben sesimle ve yorumumla o benden bahsedenlerin ciğerini alır boğazlarına sokarım. Beni kendileriyle karıştırmasınlar. Benim karakterim ve sanatta ki duruşum çok farklı. Onlar benimle çay bile içemezler. Ben sadece sanatımla gündemde olmaya çalışan biriyim. İdil Çeliker’ e Alişan’ a ve İzzet Yıldızhan’ a soruyorum:  Patladı sayılmak için her gün başka bir skandalla mı gündeme gelmem, hergün magazinlerde mi görüntülenmem gerekiyor?  Yurt dışında sayısız konserler veriyorum. Çıktığım mekanlar ağzına kadar doluyor. Ben iki tane albümle buralardayım. Benden bahseden kişiler albümlerin yok sattığı dönemlerde kaçıncı albümleriyle isimlerini duyurdular. İsimlerini duyurdular da bir şey mi oldular. Halleri ve kişilikleri ortada.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle