GeriKelebek Çekimler bitti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çekimler bitti

Çekimler bitti
refid:6839500 ilişkili resim dosyası

Geçtiğimiz sezon birincisi gösterilen "Çılgın Dersane" filminin devamı olan "Çılgın Dersane 2"nin çekimlerinin tamamlanması nedeniyle önceki akşam Kuruçeşme’deki Levendiz Meyhanesi’nde bir kutlama yemeği düzenlendi.

Oyunculardan Mustafa Topaloğlu, Okan Karacan ve Alp Kırşan’ın da katıldığı yemekte, filmin yapımcısı Faruk Aksoy, kestiği pastayı ekibe dağıttı. Gecede, uyuşturucu operasyonu kapsamında dört gün gözaltında tutulan Okan Karacan, basının ilgi odağı oldu. Bu yöndeki soruları yanıtlayan Karacan, "Ben suçsuzum ve utanacak bir şey yapmadım. Telefonumun başkası tarafından kullanılması yüzünden gözaltına alındım. Allah düşmanımın başına vermesin. Çok zor günler geçirdim. Ailemle yaşadığım için onları ve beni sevenleri çok üzdüm. Ben sigara kullanmayan biriyim. Alkolle de fazla ilgim yok. Bu süreçte bana destek olan, olmayan herkese teşekkür ederim" dedi.

GORA’nın fikri bana ait

Filmde bir felsefe öğretmenini canlandıran Mustafa Topaloğlu, "Çok beğenildiği için ikincisini çektik. Bu filmden sonra Cem Yılmaz ve Beyaz gibi isimler, ’Abi biz komedyenliği bırakıyoruz’ diyecekler. Ayrıca Cem Yılmaz’ın ’GORA’ filminin fikri bana aittir. O zamanlar ben Ömer Faruk Sorak’la konuşmuştum. Böyle bir film çekelim diye birebir konuştuk. Aynı şeyleri gitti Cem Yılmaz’la çekti" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle