GeriKelebek Bu şarkıyla bu iş olmaz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu şarkıyla bu iş olmaz

‘Every Way That I Can’ adlı İngilizce şarkısıyla Eurovision Şarkı Yarışması’nda birincilik elde eden Sertab Erener, ‘Rimi Rimi Ley’e şans tanımadı: ‘Görünen köy kılavuz istemez.’

TRT’nin kendi kararıdır

Sertab Erener, Ukrayna’da düzenlenecek 50. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek şarkıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada, daha profesyonelce işler yapılıp o seviyede durmanın mümkün olduğunu belirten ünlü şarkıcı, ‘Ama TRT’nin kendi kararıdır. Demek bu yıl öyle yapmak istediler’ diye konuştu.

Büyük şans tanımıyorum

Şarkıyı dinlediğini de ifade eden Erener, ‘Çok büyük şans tanımıyorum. Sanırım biraz değişiklik yapmak istiyorlarmış. Biraz oynanacak, belki biraz daha derlenip toparlanacak. Eurovision’da öyle ciddi bir başarı, birincilik beklemiyorum. İnşallah olur ama görünen köy de kılavuz istemez’ dedi.

Birincilerin birincisi

Ekim ayında Danimarka’da bugüne kadar Eurovision’da birinci olanların katılacağı bir yarışmanın yapılacağını söyleyen Sertab Erener, ‘Birincilerin birincisini seçeceklermiş. Biz, son dönemde birinci olduğumuz için daha hatırlanır durumdayız. Bu ihtimal yüzünden ilk 10’a gireceğimizi düşünüyorum’ şeklinde konuştu.

Gülseren’i tanımıyorum

Rimi Rimi Ley’i seslendiren Gülseren’in adını daha önce duymadığını belirten Sertab Erener, ‘Amatör bir isim. O yüzden de çok ciddi bir profesyonel yorum, performans beklemek yanlış olur’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle