GeriKelebek Bu ne sevgi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu ne sevgi

Bu ne sevgi
refid:21170140 ilişkili resim dosyası

İZMİT’te eski Seka Fabrikası alanında oluşturulan film platosunda çekimleri yapılan TRT’de yayınlanan "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizisinde Hatice Sultan’ı canlandıran Türkan Şoray, İzmit’te bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlikle hayranlarıyla buluştu. Sanatçıya sarılan sevenlerinden bazıları mutluluk gözyaşları döktü.

FOTOĞRAFLARLA TÜRKAN ŞORAY

İzmit’teki Carrefour Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği ve Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde oyuncuların giydiği kostümlerin de sergilendiği ektinlikte, hayranları Türkan Şoray’a yoğun ilgi gösterdi. Duyuruları daha önce yapıldığı için Türkan Şoray’ı Bursa ve İstanbul’dan görmeye gelen hayranları da oldu. Gördüğü ilgiden bir hayli mutlu olan Türkan Şoray, zaman zaman da duygusal anlar yaşadı. Sevenleriyle tek tek ilgilenen Türkan Şoray, her biriyle sohbet edip hatıra fotoğrafı da çektirdi. Sanatçıyı yakından görüp, sarılan bazı hayranları ise mutluluktan ağladı.
Dizide kullanılan kostüm, aksesuar ve özel görsellerin yer aldığı serginin Carrefour İzmit’te 18 Ağustos’a kadar açık kalacağı bildirildi.

                              


Yorumları Göster
Yorumları Gizle