GeriKelebek Bekaretimi bir mağarada bir Türk garsona verdim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bekaretimi bir mağarada bir Türk garsona verdim

İngiliz The Sun Gazetesi’nin Güzin Abla’sına mektup yazan bir genç kız, büyük ilgi çeken itirafında ‘Bekaretimi bir Türk garsona mağarada verdim’ dedi.

İngiliz The Sun Gazetesi’nin Güzin Abla’sı Deidre’ye mektup yazan bir genç kız, bekaretini nasıl kaybettiğini anlattı. Büyük ilgi çeken itirafında İngiliz genç kız ‘Bekaretimi bir Türk garsona mağarada verdim’ dedi.

THE Sun Gazetesi’nde okuyucunun sırlarlarını ve sorunlarını paylaştığı ‘Dear Deidre’ köşesi, ilginç itiraflara sahne oluyor. Önceki günkü gazetede 19 yaşındaki bir İngiliz kızın itirafları yer aldı. Türkiye’de tatilde başına gelenleri anlatan genç kız, Deidre’ye şunları yazdı:

‘Tanıştığım Türk garson oldukça çekici ve nazikti. Bana bedava içecekler veriyor, masama çiçekler bırakıyordu. Bir gün onun arkadaşlarıyla birlikte ıssız bir yere gittik. Beni mağaraya götürdü ve öptü. O an ondan elektrik aldım. Hayatımda ilk kez aşık olmuştum. Daha önce hiçbir erkekle birlikte olmamama rağmen, onun isteklerine razı oldum. Bekaretimi o mağarada kaybettim. Tam hayalimdeki birliktelik değildi belki, ama bunu, bir gün evleneceğim, hayalimdeki erkekle yaşamıştım. Fakat olaylar umduğum gibi gelişmedi. Onu ertesi gün bir kızla öpüşürken yakaladım. Çok üzülmüştüm ve kendimi iyi hissetmek için bir gece kulubüne gittim. Gecenin sonunda, intikam için başka bir gençle onun evinde beraber oldum. Tatilim bitti ve eve döndüm. Ama aklımı hálá garson çocuktan alamıyorum.’

DEIDRE’NİNCEVABI

Sözlerine ‘Acaba sevdiğim gence mektup yazmalı ve hálá beraber olma şansımız var mı’ diye sormalı mıyım’ diye devam eden genç kıza, Deidre’nin verdiği yanıt ise şöyle:

‘Seninle oyun oynamış. Onun için kendini üzdüğüne bile değmez. İlk günden birlikte olmak belki cezbedici olabilir, ancak birlikte olacağın kişiyi önceden tanıman daha iyi olur. Birlikte olmak için aceleci davranmazsan, erkeklerin sana olan saygısı hiç şüphesiz artacaktır.’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle