GeriKelebek Bebek yapmak istiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek yapmak istiyorum

Bebek yapmak istiyorum
refid:5569866 ilişkili resim dosyası

Çağla Şikel, son zamanlarda mankenliğinden çok "Cennet Mahallesi" dizisindeki rolü ve tabii bir dargın bir barışık süren Emre Altuğ ilişkisiyle gündemde... Artık hayatta her şeyi rayına oturttuğunu ve mutlu olduğunu söyleyen Şikel, hakkında merak edilen her şeyi Hello! dergisine anlattı.

ÇAĞLA ŞIKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Bebek yapmak istiyorum

Çağla Şikel, son zamanlarda mankenliğinden çok "Cennet Mahallesi" dizisindeki rolü ve tabii bir dargın bir barışık süren Emre Altuğ ilişkisiyle gündemde... Artık hayatta her şeyi rayına oturttuğunu ve mutlu olduğunu söyleyen Şikel, hakkında merak edilen her şeyi Hello! dergisine anlattı.

Senin için yazılan en yanlış şey ne oldu?

- "Erkek arkadaşının evinde yaşıyordu, bavulunu toplayıp ailesinin yanına yerleşti" ve "Paris’te alışveriş yapıp, hepsini erkek arkadaşına ödetti"... Birincisi ailemle yaşıyorum, bugüne kadar erkek arkadaşlarımda kalmışlığım yoktur. İkincisi, hiç kimseye, kendisi hediye etmek istemediği sürece, hiçbir alışverişimi

/images/100/0x0/55ea3da4f018fbb8f8736a57
ödetmem. Bir de zamanında çok fazla insanla yazılmam yanlış... Çok gündemdeydim, reyting durumu olunca önüne gelenle yazmaya başladılar. İnsanların beni yanlış tanıdığı bir dönemdi.

Akmerkez olayı...

- Olayın yansıtılışı yanlış oldu. İşimi yaptım, bitti. Karşımızda bir sürü müşteri vardı. En çok insanların beni yanlış tanıması canımı sıkar. Ama hangi birine kendimi ne kadar tanıtabilirim ki?

Kenan Doğulu olayı doğru muydu peki?

- Tamamen uydurma onlar...

Güçsüz olduğun zamanlar ne yaparak rahatlıyordun?

- Olaylardan kaçıyordum. Böyle durumlarda uykuyu çok kullanırım. Çok uyurum, düşünmemeye çalışırım. Meditasyon, yoga ve sporla unutmaya çalışırım.

Emre Altuğ’un Beyazıt Öztürk ile yan yana gelmesine kızdın mı?

- Nasıl kızarım? Hiç öyle bir şey yok. Beyazıt ile kavgalı ya da küs değilim. Emre’nin de yakın arkadaşı... Bunun uydurma olduğunu söyledim, düzelttiler.

Hayatının en büyük hediyesini, yaptığın tabloları Emre Altuğ’a verdiğini söylüyorsun. Hayatının en büyük aşkı Emre Altuğ mu yani?

/images/100/0x0/55ea3da4f018fbb8f8736a59
- Çok büyük benim için. Annem söylüyor bazen "bana yapsana" diye. Yapamıyorum, olmuyor. O tabloları insana hissettiği duygular, aşk yaptırıyor. Ben de şimdi yaptığım tablolara bakıp "Bunu ancak bir insana aşk yaptırır" diyorum. Güzel şeyler.

Ne boyutta yani?

- Bir boyut kendime de vermiyorum. Asla adlandıramadığım, aşktan çok daha üstün olduğunu söylediğim, açıklayamadığım bir kavram var. O, ona ait. Bu dünyada bir tek ona ait. 27 yaşında aşık olunca, böyle güzel bir şey yaşayınca, insan sakınıp saklamak istiyor. Doyasıya yaşamak istiyor.

Evlenmeyi düşünüyor musun?

- Hiç söylenecek bir şey değil. Ona bakarsan 27 yaşında üç çocuğum olsun isterdim. Çünkü bebekleri çok seviyorum ve bir bebeğim olsun çok istiyorum. Bunun zamanını sadece Allah biliyor. Doğru insan kimse, ne zaman hayırlıysa, o zaman olsun. Bir evlilik yapmak, çocuk çok isterim.

Aşık Çağla nasıl biri?

- Anlatamam, görmeniz lazım. İnanılmaz enerjiye sahip oluyorum. Girdiğim her yerde çarparcasına bir enerjim oluyor. Ama en ufak bir pürüzde de hayatımı karartıp zehir edebilirim. Çok huzurluysam, mutluysam hakikaten görmenizi isterim.

/images/100/0x0/55ea3da4f018fbb8f8736a5b
Aşk acısı çektiğin bu yaz bitkin görünüyordun...

- Niye çekmeyeyim? Sezonun yorgunluğu vardı, kafam bulanıktı, basın durumu oluşmuştu. Anormal suratım düştü. Melek Baykal’ın evinde kalıyordum. O anda insanlar o kadar çok şey söylüyordu ki, "değer mi, unutursun" gibi... Ben kimsenin sözünü dinlemem. Yapacağım hatalar için kimseyi suçlamak istemiyorum. Hepsinin iyi, kötü sebebi ben olayım istiyorum. Yanlış olduğunu bilsem bile inadımdan "Bunu denemeliyim, ben yaşayacağım ve üzüntüsünü de ben çekeceğim" diyorum.

Aldatılma olayını affeder misin?

- Görmezden gelmem. Şimdi bir şey söyleyemiyorum.

Bir erkekte neyi çekici bulursun?

- Başarılı olması, güveni olması, bakımlı ve iyi görünüyor olması önemli... Fizik de önemli ama o başarının ve kendine güvenin insanda bir duruşu vardır, o duruş beni etkiler.

Yakışıklılık, zenginlik?

- En az benim kadar parası olsun. Benim ona bakma durumum olmamalı, böylesi daha uyumlu bir ortam yaratır. Ben ne kadar güzelsem, yanımdaki insan da o kadar hoş görünsün isterim. Fiziğe önem veririm, çünkü kendi fiziğime önem veriyorum. Sportif, kendine bakan biri olsun.

Peki hayatta en çok ne yapmayı istiyorsun?

- Bebek yapmayı...

Asla ile başlayan bir cümle kursan...

- Asla evlenmeden çocuk yapmam.

BEĞENİLEN KADIN OLMAYA ALIŞTIM

 

Beğenilen bir kadın olmayı nasıl yaşıyorsun?

- Alıştım. Beni beğenmeyen de çok insan var. Hokka burunlu, güzel gözlü, bebek suratlı bir tip değilim. Benim sevdiğim kadın tipi de o değil. Yanımdan geçerken "çok çirkinmiş" diye duyuran oldu. Ona şunu demek isterdim; "Sen beni ’Türkiye’nin en güzel kadınıyım’ derken duydun mu da bana böyle bir şey söylüyorsun?" Hiçbir zaman böyle iddiaları olan bir insan olmadım. Dünyada en beğendiğim kadın Giselle Bundchen’dir. Ona benzetilmek hoşuma gider. Hiçbir zaman taş bebek bir kız olmadım. "Sempatiksin, iyi oynuyorsun" demeleri daha önemli. Yakın zamanda gidecek, kalmayacak bu güzellik. Yalan olacak.

YILAN TİPLİ ERKEKLERDEN NEFRET EDERİM

En çok hangi erkek türünden nefret edersin?

- Zararlı, yılan tipli erkeklerden... İkiyüzlü, dönek insanlardan hoşlanmam.

Bir erkek seni etkilemek için nasıl davranmalı?

- Çok yakın olmamalı, çok sırnaşmamalı. Adım adım olmalı her şeyi... Biraz da uzak durmalı. Gönül gözüm kapalı olduğu zaman zaten duvar olurum, bakmam.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle