GeriKelebek Baba Candır 36. bölüm fragmanında sürpriz dakikalar!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Baba Candır 36. bölüm fragmanında sürpriz dakikalar!

Baba Candır 36. bölüm fragmanında sürpriz dakikalar!

Baba Candır dizisi 36. bölüm fragmanını yayınladı. TRT 1'in eğlenceli dizisi Baba Candır Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Haluk serbest kalıyor. Fakat Ece ile arasını düzeltmesi biraz zor olacak. Baba Candır 36. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

Baba Candır 36. bölümü ile Pazar akşamı saat 19.55'te TRT 1 ekranlarında. Dizinin yeni bölümünde heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor. Yalanı yüzünden Haluk'a küsen Ece, Haluk'un teklifi karşında ne yapacak? Haluk ve Salih arasındaki gerilim artacak. Baba Candır 36. bölümünde neler olacak? Detaylar haberimizde...

BABA CANDIR 36. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Can’dır”ın 36.Bölümünde Haluk serbest bırakılır. Ece Haluk’a ona tekrar yalan söylediği için küser. Haluk Ece’ye kendini affettiremeyince ona inat olsun diye Damla’yı işe alır. Damla’nın onsuz mutlu bir hayat sürdüğünü gören Michael ülkesine geri döner. Emrecan ve Ceylan Müjde’nin pastanesini devralmak için gereken parayı denkleştirmeye çalışırlar. Şebo ve Ece Haluk’a olan kızgınlıklarında birleşip arkadaş olurlar. Haluk Şebo ve Levent’ten aynı anda kurtulmak için ikisinin arasını yapmaya çalışır.
Salih Emrecan ve Ceylan’a destek olmak amacıyla karısı için aldığı araziyi satmaya karar verir. Ceylan ise yardım için Rüzgar’a başvuracaktır.

ECE HALUK'UN EVLENME TEKLİFİNİ KABUL EDECEK Mİ?

Haluk Ece’ye kendini affettirmek için süpriz bir evlenme teklifi hazırlar. Bu teklifi duyan bir yabancı Haluk’un hayatına girip hayatını altüst edecektir.TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi “Baba Candır” da bu hafta Ece Haluk’un teklifini kabul edecek mi? Emrecan ve Ceylan pastaneyi devralabilecek mi? Haluk’un hayatına kim girecek? Tüm bu soruların cevabı 36. bölümde.

BABA CANDIR 36. BÖLÜM FRAGMANI

BABA CANDIR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

TRT 1 ekranlarının sevilen “Baba Can’dır”ın 35.Bölümünde Haluk ve Ece’nin kaçırılması herkesi endişelendirdi. Haluk’un onları kaçıranlardan kurtulma planları başına büyük belalar açtı.

Baba Candır 36. bölüm fragmanında sürpriz dakikalar


Nermin müştemilatta saklanan Michael’ı eve sokmak için Emrecan ve Ceylan’ın yardımı aldı. Salih Michael’i bir süreliğine misafir etmeye karar verdi. Michael, Damla ve Levent arasındaki yakınlaşmayı farketti. Levent’in gerçek kimliğini öğrenen Emrecan ve Ceylan Levent’ten kurtulmak için Nermin ile birlik oldu.

Baba Candır 36. bölüm fragmanında sürpriz dakikalar


Aslı Ege’nin Egemen’in eski sevgilisinin oğlu olduğunu öğrenince Egemen’e boşanmak istediğini söyleyerek babasının evine döndü. Baba evinde Aslı’yı çok daha büyük bir sürpriz bekliyordu. Salih türlü türlü badireler atlatan aileyi Pazar mangalında bir araya getirmek istedi. Mangal’ın ateşi bütün aileyi terletecek ve günün sonunda en beklenmeyen kişiyi yaktı.

Yönetmen : Yusuf PİRHASAN

Yapımcı : MF Yapım

Tarih : Her Pazar - 19.55

OYUNCU KADROSU

HALUK-Uraz Kaygılaroğlu

ECE-Berna Koraltürk

EMRECAN-Özgün Karaman

CEYLAN-Melis Tüzüngüç

SALİH-SettarTanrıöğen

EGEMEN-Tolga Pancaroğlu


Yorumları Göster
Yorumları Gizle