GeriKelebek Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme için Türkiye'den davet bekliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme için Türkiye'den davet bekliyor

Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme için Türkiye'den davet bekliyor
refid:30166564-spot ilişkili resim dosyası

Dünyaca ünlü eski siyasetçi ve aktör Arnold Schwarzenegger, Türkiye'ye gelerek vücut geliştirme sporuyla ilgili etkinlikleri yerinde görmek istediğini söyledi.

Dünyaca ünlü eski vücut geliştirme şampiyonu, eski siyasetçi ve aktör Arnold Schwarzenegger, Türkiye'ye gelerek vücut geliştirme sporuyla ilgili etkinlikleri yerinde görmek istediğini ancak bunun için "Türkiye'den davet beklediğini" söyledi.

"Arnold Classic" adlı organizasyonun Avrupa ayağı kapsamında İspanya'nın başkenti Madrid'e gelen 68 yaşındaki Arnold Schwarzenegger, düzenlediği basın toplantısında AA muhabirinin de sorularını yanıtladı.

Türkiye'nin sportif anlamda çok ileri bir ülke olduğunu belirten Schwarzenegger, özellikle Türkiye'den vücut geliştirme sporunu icra eden profesyonel sporcuların çıktığını görmenin mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme için Türkiyeden davet bekliyor

Arnold Schwarzenegger, Terminator filmi ile hafızalara kazındı.

En çok "Terminatör" filmleriyle tanınan Schwarzenegger, "Uluslararası vücut geliştirme müsabakalarında Türk sporcuları görmeniz mümkün. Ben de bizzat onları takip ediyorum. En yakın zamanda Türkiye'ye gidip bu müsabakaların ulusal boyutta olanlarını takip edip, oradaki bazı spor salonlarını ziyaret etmek istiyorum ama bunun için beklediğim tek şey davet edilmem" şeklinde konuştu.

James J. Lorimer ile 1989 yılında "Arnold Classic" adıyla kurduğu organizasyonla vücut geliştirme sporunun en iyilerini bir araya getiren Arnold Schwarzenegger, son yıllarda bu organizasyonu "Arnold Classic Avrupa" olarak İspanya'nın başkenti Madrid'e de getiriyor. 25-27 Eylül tarihlerinde düzenlenen ve 40 binden fazla kişinin ziyaret etmesi beklenen etkinlikler kapsamında dünyanın en iyi vücut geliştirme sporcuları arasında müsabakalar düzenlenip, sportif gösteriler yapılıyor.(AA)

Arnold Schwarzenegger vücut geliştirme için Türkiyeden davet bekliyor

İlgili videolar:

Arnold Schwarzenegger'in vücudunu nasıl bu kadar geliştirdiğini anlatan görüntüler.

Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger, aldığı tankıyla hayallerini gerçekleştiriyor; bulduğu her şeyi tankıyla eziyor ve sizi de Los Angeles'ta bir şeyleri ezmeye davet ediyor!

Hollywood'ta bal mumu heykeli müzesini gezmek isteyen misafirleri küçük bir sürpriz bekliyordu. Arnold Schwarzenegger 'terminatör' karakterinin bal mumundan yapılmış heykeli ile fotoğraf çektirmek isteyen misafirler poz verdiler. Bu sırada canlanan heykel hayranları büyük korku yaşattı.

EN KÖTÜ PLAJ VÜCUTLARI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle