« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalli'nin ipini çeken şok iddia

Turkcell Süper Lig'in bitmesine 6 hafta kala istifa ederek, sarı kırmızılı takımdan ayrılan Karl Heinz Feldkamp'ın gidişi hakkında ilginç iddialar ortaya atılıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Daha önce sezon sonuna kadar Galatasaray'da kalacağını açıklamasına rağmen, şok bir kararla istifasını veren Kalli'nin gidişine; Hakan Şükür, Hasan Şaş ve Okan Buruk'u Gençlerbirliği maçı kadrosuna almayışının neden olduğu iddia edildi.

Lig Tv'de yayınlanan "Futbol Gündemi" programının sunucusu Oğuz Tongsir'in iddiasına göre; Kalli, Gençlerbirliği maçı öncesinde Hakan Şükür, Hasan Şaş ve Okan Buruk'u 18 kişilik kadroya almadı.

Bu gelişme üzerine Arda, Mehmet Topal ve Barış, Feldkamp'ın odasına çıkarak, abilerinin neden kadroda yer almadığını sordular. Kalli ise genç oyunculara, işine karışmamalarını sert bir dille belirterek, odadan atıyor. Genç oyuncular bu olayı Adnan Sezgin'e söylüyorlar. Adnan Sezgin ise, Adnan Polat'a konuyu aktarıyor.

Feldkamp'ı arayan Başkan Polat, oyuncuların bir bütünlük içinde olduğunu ve neden bu 3 futbolcuyu kadroya almadığını soruyor. Kalli ise Polat'a da sert çıkarak, "Siz bana telefon etme hakkını nereden buluyorsunuz" diyor. Bu olay üzerine de Adnan Polat, Alman hocanın istifasını istiyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz