Kalli'nin ipini çeken şok iddia

07 Nisan 2008 - 14:37Son Güncelleme : 07 Nisan 2008 - 22:48

Turkcell Süper Lig'in bitmesine 6 hafta kala istifa ederek, sarı kırmızılı takımdan ayrılan Karl Heinz Feldkamp'ın gidişi hakkında ilginç iddialar ortaya atılıyor.

Daha önce sezon sonuna kadar Galatasaray'da kalacağını açıklamasına rağmen, şok bir kararla istifasını veren Kalli'nin gidişine; Hakan Şükür, Hasan Şaş ve Okan Buruk'u Gençlerbirliği maçı kadrosuna almayışının neden olduğu iddia edildi.

Lig Tv'de yayınlanan "Futbol Gündemi" programının sunucusu Oğuz Tongsir'in iddiasına göre; Kalli, Gençlerbirliği maçı öncesinde Hakan Şükür, Hasan Şaş ve Okan Buruk'u 18 kişilik kadroya almadı.

Bu gelişme üzerine Arda, Mehmet Topal ve Barış, Feldkamp'ın odasına çıkarak, abilerinin neden kadroda yer almadığını sordular. Kalli ise genç oyunculara, işine karışmamalarını sert bir dille belirterek, odadan atıyor. Genç oyuncular bu olayı Adnan Sezgin'e söylüyorlar. Adnan Sezgin ise, Adnan Polat'a konuyu aktarıyor.

Feldkamp'ı arayan Başkan Polat, oyuncuların bir bütünlük içinde olduğunu ve neden bu 3 futbolcuyu kadroya almadığını soruyor. Kalli ise Polat'a da sert çıkarak, "Siz bana telefon etme hakkını nereden buluyorsunuz" diyor. Bu olay üzerine de Adnan Polat, Alman hocanın istifasını istiyor.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 94 Yorum }
 • Ahmet Lüleci 7.4.2008 18:45:28
  Alex sahaya çıkarken haç yapıyor yapsın ya hakan şükür ne yapmış cuma namazına gidiyormuş gülen cemaatine üyeymiş ya arkdaşlar insanların özelini kullanarak yaptıkları işleri kirletmeyin buna hakkınız yok hakanın yaptıkları ortada rekorlar kırmış bir futbolcu.türkiye demokrat bir islam ülkesidir.
 • fikri alkus 7.4.2008 18:39:40
  BU UC ISIM HALA GALATASARAYIN ON BIRINDE DIREK SAHAYA CIKIYORSA BUYUK KAPTANIN NE SUCU VARDIDA ERKEN EMEKLIYE AYIRDINIZ.
 • mustafa mağdur 7.4.2008 18:29:21
  Futbol kulübü mü cemaat mi belli değil. abiymiş!
 • ibrahim atar 7.4.2008 18:29:13
  hakan şüküre neden bukadar vefasızlık ediyorsunuz çok çabuk unuttunuz attığı gollersayesinde nasıl sevindiğimizi.türkiye<br>hala hakan gibi golcü çıkaramadı,
 • Kuter İncircioğlu 7.4.2008 18:21:12
  Sen Hocanı seçtiysen,kadroyu kurmak ona kalmış,güvenmiyorsan kurduğu kadroya önlemini alırsın ama oyuncuların yanında küçük düşürerek değil,sonra nasıl disiplin sağlayacan.bende çok seviyorum Hakan Şükürü,bilinmeliki sadece bir oyuncu patron değil.Başkanım bu yüzdende kovduğunuza inanmak istemiyorum
 • roTİNda roTİNda 7.4.2008 18:15:04
  GALATASARAY ESKİLERDEN KURTULMADIKÇA ''YENİ'' BAŞARILAR ELDE EDEMEZ.
Sayfa Başı
Haberleremir çiçektraktörkırıkkalecezaankara yüksek hızlı tren garıgarahmet arslan