Ekonomi


 • İstanbul’da akbil dönemi bitiyor - ekonomi

  İstanbul’da akbil dönemi bitiyor26.11.2014

  EKONOMİ

  İstanbul’da toplu taşımada 1995’den beri kullanılan akbil, yeni yıldan itibaren kaldırılıyor.Yeni uygulamayla artık sadece İstanbulkart kullanılacak.Akbilini teslim edenlere İstanbulkart ücretsiz verilecek.İnternetten başvuru yapanların da adreslerine ücretsiz gönderilecek.
 • Dakikada iki ev satıldı - ekonomi

  Dakikada iki ev satıldı26.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye genelindeki konut satışlarıocak-ekim döneminde 1 milyona yaklaştı.Buna göre günde ortalama 3 bin 90, saatte 129, dakikada 2 konut el değiştirdi
 • Hayyam Garipoğlu tutuklandı - ekonomi

  Hayyam Garipoğlu tutuklandı26.11.2014

  GÜNDEM

  Cem Garipoğlu'nun amcası işadamı Hayyam Garipoğlu, Londra'dan dönüşünde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
 • Sistem çöktü işlem yapılamıyor - ekonomi

  Sistem çöktü işlem yapılamıyor26.11.2014

  EKONOMİ

  Nüfus kayıtlarının tutulduğu MERNİS sistemi bu sabah itibarıyla çöktü.Nüfus müdürlükleri sabah saatlerinde hiçbir işlem yapamıyordu.Öğlene doğru ise sistem ağır da olsa çalışmaya başladı.Geçen pazartesi günü de reçete onay sistemi olarak bilinen MEDULA sistemi çökmüş hastaların işlemleri saatlerce yapılamamıştı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa emeklilik müjdesi - ekonomi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa emeklilik müjdesi26.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'daki 4.Esnaf ve Sanatkarlar Şurası ile CNR Expo Fuar Merkezi'ndeki 15.MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nın açılış töreninde esnafa emeklilik müjdesi verdi.Erdoğan, "SGK ile Halk Bankası arasında bir protokol imzalanacak.BAĞKUR'a prim borcu nedeniyle emekli olamayan vatandaşlara prim borcunun ödenmesi için Halk Bankası tarafından aylık yüzde 0,97 faizle kredi verilecek ve 36 aya kadar ödeme imkanları olacak.Yaklaşık 279 bin 422 vatandaş bundan yararlanacak" dedi.
 • TÜSEB kuruluyor - ekonomi

  TÜSEB kuruluyor26.11.2014

  EKONOMİ

  Resmi Gazete’de bugün sağlık teknolojileri alanında hizmet verecek Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) kurulmasına ilişkin bir kanun yayımlandı.Bu kurum Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışacak.TÜSEB’in kuruluşuyla ilgili olarak ilk kanun teklifi geçen haziran ayında verilmişti.TÜSEB sağlık teknolojileriyle ilgili AR-GE çalışmaları yürütecek.Kurumun merkezi İstanbul olacak.
 • Banka kartı sayısı nüfusu ikiye katladı - ekonomi

  Banka kartı sayısı nüfusu ikiye katladı26.11.2014

  EKONOMİ

  Kredi ve banka kartı kullanma alışkanlığının giderek arttığı Türkiye'de, banka kartı sayısı 160 milyonu aştı.Son bir yılda kredi kartı sayısı 448 bin, banka kartı sayısı ise 5 milyon 398 bin arttı.
 • Sanayiciler teknik tekstile odaklanıyor - ekonomi

  Sanayiciler teknik tekstile odaklanıyor26.11.2014

  Ekonomi Kobi

  TEKİRDAĞ Sanayiciler Derneği (TEKSANDER), Tekirdağ ilinde faaliyet gösteren tekstil firmalarını ‘teknik tekstil’ üretimine teşvik etmek amacıyla bir araya getirdi.
 • Mobilyadan kazandı Haliç’e otel yaptı - ekonomi

  Mobilyadan kazandı Haliç’e otel yaptı26.11.2014

  Ekonomi Kobi

  MOBİLYA markası Lazzoni, 4’ü New York’ta olmak üzere yurt dışında 7, yurt içinde 15 mağazayla büyümeye devam ediyor.Mobilyadaki iddiasını sürpriz şekilde ‘otelciliğe’ de taşıyan firma, Haliç’te inşaatını tamamladığı 133 odalı ‘Lazzoni Hotel’in açılışını yakında yapacak.
 • Kadınsan işin zor - ekonomi

  Kadınsan işin zor26.11.2014

  EKONOMİ

  Kadınlar Türkiye’de işgücü piyasasında akademik olarak tanımlanan tüm ayrımcılıklara maruz kalıyor.Mesleki ayrımcılağa uğrayan, düşük ücretle çalıştırılan kadınlar çok zor terfi ediyor.Kadınların sadece 7.7 milyonu istihdamda iken 20 milyonu işgücü dışında bulunuyor.
 • Benzinde çok çarpıcı rakam - ekonomi

  Benzinde çok çarpıcı rakam26.11.2014

  EKONOMİ

  Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (OPEC) üretimi azaltacağına yönelik beklentilere rağmen, başta Asya olmak üzere küresel ekonomideki yavaşlamanın etkisiyle petrol fiyatlarındaki düşüş beş aydır sürüyor.Bu süre içinde, petroldeki düşüş yüzde 32'yi aşarken, Türkiye'de kurşunsuz benzindeki dolar bazındaki indirim yüzde 14'ün dahi altında kalıyor.
 • Çevresel etki de neymiş? - ekonomi

  Çevresel etki de neymiş?25.11.2014

  EKONOMİ

  Çevre Bakanlığı’nın 1 yıl aradan sonra baştan aşağıya değiştirdiği Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlandı.Alışveriş merkezleri, golf tesisleri, toplu konut, demiryolu, beyaz eşya boyama tesisleri, tuz çıkarılması, orman alanlarının dönüştürülmesi ÇED kapsamından çıkarıldı.
 • Sefer LEVENT

  2015 sürprizi - ekonomi

  2015 sürprizi25.11.2014

  YAZARLAR

  Murat Ülker’i United Biscuits’i almalarından dolayı tebrik eden Mustafa Koç kendilerinin de yurtdışında bir satın almaya imza atabileceğini ima ederek, “Küresel oyunda topluluk olarak henüz istediğimiz yerde değiliz.2015’te sürpriz yapabiliriz” açıklamasını yaptı.
 • Ahmet HAKAN

  Bu böyle gitmez batacağız - ekonomi

  Bu böyle gitmez batacağız25.11.2014

  YAZARLAR

  EKONOMİDE Türkiye nereye gidiyor?
 • Tezcan Gökce'nin anne-babasına aylık 140'ar TL yoksulluk yardımı - ekonomi

  Tezcan Gökce'nin anne-babasına aylık 140'ar TL yoksulluk yardımı25.11.2014

  EKONOMİ

  Karaman Ermenek’teki maden faciasında yaşamını yitiren Tezcan Gökce’nin ailesine bin 349 TL aylık bağlayan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), anne-babaya da 140'ar TL’lik yoksulluk yardımı bağladı.Tezcan Gökce'nin, çalıştığı Has Şekerler Madencilik'te asgari ücret üzerinden primi yatırıldığı için, anne-babasına bağlanan yoksulluk yardımının düşük seviyede kaldığına vurgu yapıldı.
 • TOBB’dan Doğu’ya ‘moral’ çıkarması - ekonomi

  TOBB’dan Doğu’ya ‘moral’ çıkarması25.11.2014

  EKONOMİ

  TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Güneydoğu çıkarmasına hazırlanıyor.Gelecek hafta sonu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’le birlikte Batman’da vergi ödül töreni düzenleyecek olan TOBB, yönetim kurulunu da Diyarbakır’da toplayacak.
 • Türkiye'nin yüzde 2'si esnaf - ekonomi

  Türkiye'nin yüzde 2'si esnaf25.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye'de 488 ayrı iş kolunda 1 milyon 572 bin 344 esnaf faaliyet gösteriyor.Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) verilerine göre, 31 Ekim 2014 tarihi itibarıyla Türkiye'de 1 milyon 572 bin 344 esnaf ve bunlara ait 1 milyon 694 bin 290 iş yeri bulunuyor.
 • Kira sertifikaları Borsa İstanbul'da - ekonomi

  Kira sertifikaları Borsa İstanbul'da25.11.2014

  EKONOMİ

  İslam Kalkınma Bankası'nın sukukları (kira sertifikaları), Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'nda ilk kez alım satıma açılacak.
 • Cezayı yiyince Kirpi yola çıktı - ekonomi

  Cezayı yiyince Kirpi yola çıktı25.11.2014

  EKONOMİ

  TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) ‘acil ihtiyaç’ olarak talep ettiği mayına karşı dayanıklı Kirpi araçlarının tamamı 6 ay içinde teslim edilecek.
 • Zeytinyağına karıştırılan bitkisel yağ tespit edilecek - ekonomi

  Zeytinyağına karıştırılan bitkisel yağ tespit edilecek25.11.2014

  EKONOMİ

  Zeytinyağına hile amacıyla karıştırılan diğer bitkisel yağlar, "Zeytinyağında Yabancı Yağın Tespiti Analiz Metodu" ile tespit edilebilecek.
 • Hacıların ihramı Denizli'den - ekonomi

  Hacıların ihramı Denizli'den25.11.2014

  EKONOMİ

  Denizli'de üretilen, kumaşı ter emici ve serinletici özelliğe sahip ihramlar, dünyanın dört bir yanından hac farizası ya da umre ziyareti için kutsal topraklara giden Müslümanların tercihi haline geldi.
 • 199 ülkeye ihracat yapıyor - ekonomi

  199 ülkeye ihracat yapıyor25.11.2014

  EKONOMİ

  ANKARA Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Ankara’nın 8 milyar dolarlık ihracat rakamına ulaştığını söyleyerek, “Başkent’in ülke katma değerindeki payı yüzde 9’a ulaştı.İhracat yaptığımız ülke sayısı 199’a ulaştı” dedi.
 • Türkiye’nin üretim üssü - ekonomi

  Türkiye’nin üretim üssü25.11.2014

  EKONOMİ

  ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya, memur kenti olarak kabul edilen Ankara’nın özellikle katma değeri yüksek sanayi üretimiyle Türkiye’nin 5’inci büyük ihracatçı şehri olduğunu söyledi.
 • 4’üncü fabrika için çalışmalar başladı - ekonomi

  4’üncü fabrika için çalışmalar başladı25.11.2014

  EKONOMİ

  KOMPONENT üretiminde öne çıkan Serdar Plastik A.Ş, 4’üncü fabrika için düğmeye bastı.
 • Çin’den Avrupa’ya lojistik merkez - ekonomi

  Çin’den Avrupa’ya lojistik merkez25.11.2014

  EKONOMİ

  LOJİSTİK alanında önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Ankara Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Şadi Türk, “Ankaralı tüm sanayicileri ürünlerini doğrudan doğudan Çin’e, batıdan tüm Avrupa’ya demiryolunu kullanarak ulaştırabilecek” dedi.
 • Üretim taaruzunu başlattık - ekonomi

  Üretim taaruzunu başlattık25.11.2014

  EKONOMİ

  ANADOLU Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, üretim taaruzunu başlattıklarını söyleyerek, “İşletme sayısını artıracak seferberlik anlayışıyla geliştirdiğimiz bölgemizde girişimcilere kucak açıyoruz” dedi.
 • Yeni fabrika 2016’da bitecek - ekonomi

  Yeni fabrika 2016’da bitecek25.11.2014

  EKONOMİ

  ALAPALA iki yıldır planlamasını yaptığı ve temmuz 2014 tarihinde inşaatına başladığı, sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip yeni fabrikasını 2016 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçirmeyi planlıyor.
 • Sanayileşme OSTİM ile başladı - ekonomi

  Sanayileşme OSTİM ile başladı25.11.2014

  EKONOMİ

  OSTİM Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Ankara’nın sanayileşmeye OSTİM’le başladığını belirterek, “OSTİM, Türkiye’nin sanayileşmesinde bir okuldur” diye konuştu.
 • Büyük projede flaş gelişme - ekonomi

  Büyük projede flaş gelişme25.11.2014

  EKONOMİ

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclisi'nde görüşülerek kabul edilen, Yedikule Mahallesi ile ilgili “Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Tadilatını" yeniden değerlendirilmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne iade etti.
 • AVM, golf, toplu konut projeleri ÇED'den muaf tutuldu - ekonomi

  AVM, golf, toplu konut projeleri ÇED'den muaf tutuldu25.11.2014

  EKONOMİ

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 1 yıl aradan sonra ÇED Yönetmeliğini yeniden değiştirdi.Alışveriş merkezleri, golf tesisleri, toplu konut projeleri, 100 km ve altı demiryolu projeleri, beyaz eşya boyama tesisleri, tuz çıkartılması, orman alanlarının dönüştürülmesi projeleri ÇED kapsamından çıkarıldı.Anayasa Mahkemesi’nin iptal ettiği kanun hükmü, yönetmelikle geri geldi.Çevre Mühendisleri Odası, “Bu değişiklikler akla, bilime, mantığa aykırı” diyerek isyan etti.
 • Vergiye şifreli kontrol - ekonomi

  Vergiye şifreli kontrol25.11.2014

  EKONOMİ

  GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı gümrüklerde beyan edilen eşyaların kıymetinin doğru olup olmadığını tam olarak kavrayabilmek için harekete geçti.
 • Garanti Bankası için önemli açıklama - ekonomi

  Garanti Bankası için önemli açıklama25.11.2014

  EKONOMİ

  İspanya'nın en büyük bankalarından BBVA'nın (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria) Doğuş Grubu'na ait yüzde 14.89 oranında Garanti Bankası hissesi alması üzerine bir açıklama yapan BBVA Yönetim Kurulu Başkanı Francisco Gonzales, bu satıştan çok memnun olduklarını söyledi.
 • 'Sayın Yavş.k Yavş.koğlu' - ekonomi

  'Sayın Yavş.k Yavş.koğlu'25.11.2014

  EKONOMİ

  Bir THY müşterisinin şikayet dilekçesine aldığı cevap sosyal medyada olay yarattı.Kutsal Bayraktar isimli vatandaşın ismi yerine şikayet dilekçesine verilen cevapta 'Sayın Yavş.k Yavş.koğlu" yazıyordu.
 • İşte İstanbul'un satılık yalıları - ekonomi

  İşte İstanbul'un satılık yalıları25.11.2014

  EKONOMİ

  İstanbul'un boğaz hattını süsleyen birbirinden ihtişamlı yalılar görenleri hayran bırakıyor.hurriyetemlak.com, o yalıların 'satılık' olanlarını biraraya getirdi.
 • Tek şubeyle 100 şirket - ekonomi

  Tek şubeyle 100 şirket25.11.2014

  EKONOMİ

  TARIM ve gıda sektörüne odaklanan Hollanda merkezli Rabobank, bu ay başında sessiz sedasız faaliyete başladı.Türkiye’nin en son kurulan bankası olan Rabobank Türkiye, 3 yıl boyunca tek şubeyle, tarım ve gıda sektörünün en büyük 100 şirketine odaklanacak.
 • 94 mağazalık sofra zinciri - ekonomi

  94 mağazalık sofra zinciri25.11.2014

  EKONOMİ

  İLK mağazayı 2000 yılında açan sofra tasarım markası Bernardo, 26 vilayette 84 mağazalık bir zincir haline geldi ve bu yılı 160 milyon lira ciroyla kapatacak.Bernardo Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Sözen, yakında Suudi Arabistan ve Tunus’ta da mağaza açacaklarını söylüyor
 • DM yerine tweet atınca Twitter'ın şirket alma planı ortaya çıktı - ekonomi

  DM yerine tweet atınca Twitter'ın şirket alma planı ortaya çıktı25.11.2014

  EKONOMİ

  Twitter'ın finans direktörü ve şirket CEO'su Dick Costolo'nun sağ kolu Anthony Noto yanlışlıkla DM (Direkt Mesaj) yerine tweet atınca Twitter'ın şirket alma planı ortaya çıktı.
 • Turizm rakamları açıklandı - ekonomi

  Turizm rakamları açıklandı25.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye’yi ziyaret eden yabancı turist sayısı yılın ilk 10 ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 5.57 artışla 33 milyon 528 bin kişiye yükseldi.Türkiye'ye gelen en çok yabancı turist sayısında Almanya ve Rusya başa baş çekişiyor.
 • Siz durdurursanız biz de durdururuz - ekonomi

  Siz durdurursanız biz de durdururuz25.11.2014

  EKONOMİ

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Akdeniz’de sondajla ilgili “Madem devletler birbirini muhatap almak istemiyor, özel şirket kurulsun, çalışmaları o yürütsün.Onlar çalışma yapınca biz gemiyi gönderiyoruz.Onlar durdurursa biz de durdururuz.”
 • Babacan: Japonya ile paralel serbest ticaret anlaşması istiyoruz" - ekonomi

  Babacan: Japonya ile paralel serbest ticaret anlaşması istiyoruz"25.11.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türk-Japon ilişkilerinin 90.yıldönümü kapsamında düzenlenen iş forumuna katıldı.Forum açılışında bir konuşma yapan Ali Babacan, Japonya ile gümrük iş birliği ve ekonomi konusunda yeni anlaşmalar üzerinde çalıştıklarını belirterek, "Japonya ile Avrupa Birliği arasındaki serbest ticaret anlaşmasına paralel, bizde Japonya'yla paralel bir serbest ticaret anlaşması yapmak istiyoruz ve bunu çok önemsiyoruz.Zaten üzerinde çalıştığımız ekonomik ortaklık anlaşması aslında, serbest ticaret anlaşmasına bir hazırlık niteliği taşıyor aynı zamanda" dedi.
 • Davutoğlu’ndan faiz zirvesi - ekonomi

  Davutoğlu’ndan faiz zirvesi25.11.2014

  EKONOMİ

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, “Faiz politikaları, büyüme ve enflasyonla mücadele” başlıklarında bir dizi toplantı yapacak.Önceki gün Bakanlar Kurulu’nda, Merkez Bankası’nın brifinginde, bakanlar arasında faiz oranlarına müdahale konusunda farklı görüşler ortaya atıldı.
 • Turizme ‘lüks outlet’ dopingi - ekonomi

  Turizme ‘lüks outlet’ dopingi25.11.2014

  EKONOMİ

  DÜNYANIN önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar Properties, Türkiye’deki yatırımlarına ‘designer outlet’ denilen lüks indirim AVM’leri ile devam edecek.
 • Tarım makineleri için gözler bu fuarda - ekonomi

  Tarım makineleri için gözler bu fuarda25.11.2014

  EKONOMİ

  Türkiye’nin 600 milyon dolarlık tarım makinesi ve traktör ihracatı yaptığı İtalya’da düzenlenen, dünyanın en büyük tarım makineleri fuarlarından olan EIMA’nın, önümüzdeki dönemde Türkiye’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.
 • Katmerciler 50 TOMA'lık bir ihale daha kazandı - ekonomi

  Katmerciler 50 TOMA'lık bir ihale daha kazandı25.11.2014

  EKONOMİ

  Katmerciler A.Ş., Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yaptığı 50 adet TOMA ihalesini kazandı.İhalenin bedeli 11 milyon 776 bin 500 Euro.AK Parti eski milletvekili İsmail Katmerci, Katmerciler A.Ş.'nin yüzde 46 ortağı.Her bir TOMA 650 bin TL’ye geliyor.Şirket geçtiğimiz ekim ayında da 40 milyon liraya 65 TOMA ihalesini kazanmıştı.
 • Mesaj kısa, ceza büyük - ekonomi

  Mesaj kısa, ceza büyük25.11.2014

  EKONOMİ

  GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı, binlerce tüketiciyi yakından ilgilendiren izinsiz mesaj gönderimine için ilk cezayı kesti.
 • Koç Holding'den 2015 sürprizi - ekonomi

  Koç Holding'den 2015 sürprizi25.11.2014

  EKONOMİ

  Mustafa Koç Güney Afrika’da bir geçeği açıkladı: “Futbol konusunda heyecanım bitmek üzere.Futboldan hicap duyuyorum.Artık daha ötesi yok.Benim iki kızım da koyu Fenerbahçelidir.Formaları giyip Cumartesi-Pazar maç günleri Kalamış marinanın maç öncesi ritüeline gider, stada girerdik.Tüm bunları bıraktık.Ben bile artık televizyonu açıp maçları izlemiyorum maalesef.” Mustafa Koç'a göre Fenerbahçe başkanlığı için adı geçen Ali Koç da çok farklı düşünmüyor.
 • Vize kalkarsa Türkler uçar - ekonomi

  Vize kalkarsa Türkler uçar25.11.2014

  EKONOMİ

  KappaTur'u 2002 yılında Biri Bizi Gözetliyor (BBG) yarışmasında birinci olarak kazandığı parayla kuran Kaan İşçil, şimdi bir işadamı.Yaklaşık 200 bin Türk turistin tur operatörleriyle yurtdışına tatile gittiğini ifade eden Kappatur Yönetim Kurulu Başkanı Kaan İşçil, “Türkler ilk olarak Avrupa ülklerine gitmek istiyor.Ancak pasaport ve vize işlemlerinin pahalı ve zahmetli olması tatilcileri etkiliyor.Eğer AB’de serbest dolaşım hakkı verilirse.Bu rakam kısa zamanda 15 katına çıkar” dedi.
 • Dolarla borçlanmayın - ekonomi

  Dolarla borçlanmayın25.11.2014

  Ege

  YATIRIM kararı vermenin iyice zorlaştığı yılın son günlerinde, Yaşar Üniversitesi Ekonomi Bölümü Başkanı Doç.Dr.Umut Halaç, yatırımcılara önerilerde bulundu.
 • CHP'li Susam'dan Bakan Zeybekçi'ye İzmir tepkisi - ekonomi

  CHP'li Susam'dan Bakan Zeybekçi'ye İzmir tepkisi25.11.2014

  Ege

  CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, AK Parti Hükümeti'nin İzmir'e saldırma ve aşağılama tavırlarını gelenek hale getirdiğini öne sürerek, "Yaptıkları, 'bana yakınsan seni abad ederim bana yakın değilsen seni süründürürüm' anlayışının göstergesidir" dedi.
 • Razi CANİKLİGİL

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi - ekonomi

  Y kuşağı, Obama’ya sırtını çevirdi25.11.2014

  YAZARLAR

  Obama’yı 2008 yılında destekleyerek ABD’nin ilk siyah başkanı olarak seçtirmeyi başaran “Y” ya da “Millennials” kuşağı diye adlandırılan 1977-1981 arası doğumlu gençlerin, gelecek hafta hafta yapılacak olan ara seçimlerde Başkan Obama’ya sırt çevirmeleri ne rağmen yine Demokrat Parti’yi desteklenmeleri bekleniyor.
içinde

Ekonomi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz