GeriFutbol Hata yapmak istemiyoruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hata yapmak istemiyoruz

Hata yapmak istemiyoruz
refid:15105340 ilişkili resim dosyası

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, bir kaleci ve bir stoper arayışlarının sürdüğünü belirterek, “Hata yapmak istemiyoruz. Takıma yakışan transferler olsun istiyoruz. Onun için uğraşıyoruz” dedi.

Bakkal, yaptığı açıklamada, şu ana dek dış transferde Mehmet Nas, Ceyhun Eriş ve Ricardo Pedriel Suarez ile anlaştıklarını anımsatarak, “Yaptığımız transferlerin 3'ü de bize yakışan oyuncular. Özellikle Mehmet Nas ve Ceyhun bizi orta alandan ileriye doğru taşıyacak oyuncular. İsteyerek, beğenerek aldığımız oyuncular. Zaten Mehmet Nas ve Ceyhun'un kaliteleri belli, hem futbolcu olarak, hem de kişi olarak bize çok büyük katkıları olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Transferde acele etmediklerini ifade eden Bakkal, bir kaleci ve bir stoper arayışlarının sürdüğünü kaydeden, “Hata yapmak istemiyoruz. Takıma yakışan transferler olsun istiyoruz, onun için uğraşıyoruz. Çünkü hazır bir kadrom var, bu kadroya faydalı olacak oyuncuları almak istiyorum. Onun için de acele etmiyoruz. Hem yönetim, hem ben, en doğru kararı verip transferleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. En güzel şekilde lige başlamak istiyoruz” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına 28 Haziran'da Sivas'ta başlayacaklarını belirten Bakkal, 18 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında Hollanda'da kamp yapacaklarını söyledi. Hollanda kampının ardından yurda dönerek çalışmalara devam edeceklerini bildiren Bakkal, yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini dile getirdi.

Bakkal, yeni sezonda Bolu'da kamp yapıp yapmayacaklarının sorulması üzerine, Sivas'ta hava şartlarının çok sıcak olması durumunda Bolu'yu alternatif olarak düşündüklerini, bu kapsamda Bolu'daki spor tesislerini ve termal tesisleri gezdiğini söyledi.

Antalya'da UEFA Pro-Lisans Güncelleme Kursu'na katılan ve Türk futbolunun yetiştirdiği birçok başarılı teknik adamla birlikte bu kursta futboldaki ileri düzey teknik ve taktik çalışmalar hakkında bilgiler edinen Bakkal, bu kursun da kendisi açısından faydalı olduğunu bildirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle