Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hamzaoğlu: İsim vermeyeyim ama bazı oyuncular...

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Astana maçında kaybedilen 2 puanları bazı oyunculardaki performans düşüklüğüne bağladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bazı oyuncuların performanslarındaki düşüş nedeniyle Astana maçında puan kaybettiklerini söyledi. Hamzaoğlu, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında şu değerlendirmeyi yaptı:

"Bugün 3 puan almayı düşünüyorduk ama kolay maç olmayacağını da biliyorduk. Gerçekten Astana takımını kutluyorum. Çok dirençli bir ekip. Çok iyi futbolcuları var. Birçoğu Avrupa'da oynayabilecek kapasitede. İlk yarıda oyunu kontrol eden bizdik. İkinci yarı, önde olmanın etkisiyle oyunu geride kabul edince rakip üstümüze geldi. 2-1'den sonra skoru korumamız gerekiyordu. Bunu sağlayamadık, başaramadık.

Hamzaoğlu: İsim vermeyeyim ama bazı oyuncular... YOK BÖYLE MAÇ! 4 GOLÜN 3'Ü...

Hala bu ligde herkes herkesi yenebilecek güçte. Her şey değişebilir. Bundan sonraki maçlarda 3 puan alıp inşallah hedefimize doğru gidebiliriz.

Hamzaoğlu: İsim vermeyeyim ama bazı oyuncular...
Bireysel düşüşlerin biz de farkındayız. İsim vermeyeyim bazı oyuncuların oyundan düştüğünü biliyoruz. Değişiklikler yaptık. Genç oyuncularımızı oyuna soktuk. Sinan kanadı hareketlendirdi, Rodriquez orta sahayı güçlendirdi."

Hamzaoğlu, "Burak'ın yokluğunu arıyor musunuz?" sorusu üzerine, "Burak bizim için önemli kayıp. Onun yokluğunda Umut beklediğimiz performansı göstermeye çalışıyor. Hepsinden en iyisini, daha iyisini bekliyoruz, istiyoruz."

Hamzaoğlu: İsim vermeyeyim ama bazı oyuncular... ATLETICO MADRID'E TARİHİ ŞOK!


Bunları da Beğenebilirsiniz