Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Görüşmeler sürüyor"

Spor Toto 2. Ligde mücadele edecek Giresunspor'un Kayyum Heyeti Başkanı Fatih Sandal, şuanda görüşmeler yaptıkları teknik direktörlerden biriyle prensipte anlaşacaklarını ancak resmi sözleşme imzalamayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sandal, teknik direktörlük için Yüksel Yeşilova, Cemal Menteşe ve Kadir Özcan ile görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Kayyum heyeti olarak görevlerinin kulübü seçime götürmek ve yeni yönetimi oluşturmak olduğunu ifade eden Sandal, “Kulübün yeni yönetime kavuşması için 21 Temmuz'da olağanüstü genel kurul kararı aldık. Bu süre içinde teknik direktörlük görevi için bazı isimlerle de görüşmelerimiz sürüyor. Yeni oluşacak yönetim bizim seçtiğimiz teknik direktörü istemeyebilir. Şuanda görüşmeler yaptığımız teknik direktörlerden biriyle prensipte anlaşacağız ancak resmi sözleşme imzalamayacağız. Takımın başına getirilecek ismi belirlemek yeni gelecek yönetime saygısızlık olur” dedi.

Sandal, göreve geldikleri günden beri yeşil beyazlı kulübün kasasına hiçbir para girişinin olmadığını ve bu nedenle de transfer konusunda zorluklar yaşadıklarını anlatarak, şunları kaydetti:
“Giresun'un ileri gelenleriyle görüşüyoruz ancak verilecek destek sözleri uzun vadede oluyor. Bize kısa süre için acil para lazım. Yönetim oluşmazsa biz Giresunspor için elimizden geleni yapacağız. Kayyum olarak, 14 kişi bulabilirsek yönetimi oluşturmayı düşünüyoruz. Kombine bilet satışlarımız da başlayacak. Taraftarlarımızdan takıma destek için kombinelere ilgi göstermelerini bekliyoruz.”