Yasmin Erbil: Babamın kız arkadaşları beni görünce titremeye başlar

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sosyal medyadaki iddialı pozlarıyla dikkat çeken küçük kızı Yasmin Erbil sunucu oldu. Erbil artık tv100’de her hafta sonu saat 10.00’da yayınlanacak “Yasmin Erbil’le Magazin Hattı” programını sunacak. Magazin programlarına konu olurken şimdi magazin haberlerini sunacak olan Yasmin’le bu vesileyle bir araya geldim, babasıyla ilişkisinden özel hayatına kadar tüm merak edilenleri sordum.

Hürriyet Haber
12.05.2019 - 08:30 |Son Güncelleme:

◊ Evet Yasmin, magazin programlarına konu oluyordun... Şimdi sen magazin programı sunacaksın, nasıl oldu bu iş?

- Sosyal medyadaki fotoğraflarım haber olmaya başladıktan sonra sunuculuk teklifleri bana her zaman geliyordu. Ama “benimle uğraşan magazin programlarında neden çalışayım” diye düşündüğüm için kabul etmiyordum. Sonra baktım sektörde bu işler böyle yürümüyor, illa bir yerden başlamam lazım... Kendimi göstermek için bu fırsatı değerlendirmek istedim.

◊ Peki neden diğer teklifleri kabul etmedin de tv100’deki programı sunmak istedin?

- tv100’ün hem yeni bir kanal olması hem de Okan Bayülgen, Seren Serengil gibi bilindik isimlerin kadrosunda olması kararımı etkiledi. Bir de babam bana hep “Önüne çıkan fırsatları değerlendirmen lazım. Yönü sen belirleyeceksin ama bir yerden başlaman gerek” derdi. Ben de artık başlangıç yapmak istedim.

◊ Bu kararı vermeden önce babana danıştın mı?

- Babama danışmadan karar verdim. (Gülüyor) Ona direkt programı sunacağımı söyledim, çok sevindi.

Etiketler: nergis kumbasar