Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'dan Semih Kaya açıklaması

Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Semih Kaya ile ilgili Manchester United Kulübü'nden hiçbir teklif almadıklarını açıkladı.

Kadir ÇETİNÇALI/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Şampiyonlar Ligi'ne Manchester United yenilgisi ile başlamasına rağmen futbol kamuoyu, sarı kırmızılı ekipten ve özellikle genç defans oyuncusu Semih Kaya'nın futbolundan övgüyle bahsetmeye devam ediyor. Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez forma giyen Semih için ise ortaya atılan, "Manchester United Menajeri Alex Ferguson, Semih'in fiyatını sordu ve genç yıldız için Galatasaray'a ön teklifte bulundu" iddiasına Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst açıklık getirdi. Dürüst, "Semih'le ilgili Manchester United Kulübü'nden hiçbir yetkili ne bana, ne de bizden başka bir yöneticiye bir ön teklif veya soru yöneltmedi. Bu konu nereden uyduruldu anlamadım" dedi.

Ali Dürüst, Semih'in Galatasaray'ın alt yapısından çıkan çok önemli bir değer olduğunu vurgulayarak, "Semih, Fatih Hocamızla birlikte uzun yıllar hem Galatasaray'a, hem milli takıma hizmet edecektir. Biz Semih'in değerini çok iyi biliyoruz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz