« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'de 18, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 20, Beyaz Grup'ta 23 ve Spor Toto 3. Lig gruplarında 19. hafta karşılaşmaları oynanacak.

A.A
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

19.00 Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Trabzonspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-İstanbul Başakşehir (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)
19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

1 Şubat Pazar:

13.00 Torku Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)
13.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)
20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

- PTT 1. LiG

Bugün:

18.30 Elazığspor-Osmanlıspor (Elazığ Atatürk)

Yarın:

14.00 Albimo Alanyaspor-Manisaspor (Alanya Oba)
14.00 Kayserispor-Orduspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.30 Antalyaspor-Karşıyaka (Akdeniz Üniversitesi)

1 Şubat Pazar:

13.30 Boluspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)
13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
16.00 Adanaspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Altınordu-Bucaspor (Manisa 19 Mayıs)

2 Şubat Pazartesi:

18.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

SPOR TOTO 2. LİG Kırmızı Grup
Yarın:

13.30 Göztepe-İnegölspor (İzmir Atatürk)

1 Şubat Pazar:

13.00 Pazarspor-Hatayspor (Pazar İlçe)
13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Tepecikspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
13.00 Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Altay (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Kırklarelispor-Gölbaşıspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Nazilli Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Nazilli İlçe)
13.30 BUGSAŞ Spor-Bandırmaspor (Ankara OSTİM)

2 Şubat Pazartesi:

13.30 MKE Ankaragücü-Sarıyer (Ankara 19 Mayıs)

Beyaz Grup
Yarın:


13.30 Centone Karagümrük-Keçiörengücü (Vefa)

1 Şubat Pazar:

13.30 Pendikspor-Menemen Belediyespor (Pendik)
13.30 Ümraniyespor-Turgutluspor (Ümraniye Belediye İlçe)
13.30 Körfez İskenderunspor-Bayrampaşa (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Yeni Malatyaspor-Tokatspor (Malatya İnönü)
13.30 Fethiyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Fethiye İlçe)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Tarsus İlçe)
13.30 Aydınspor 1923-Ofspor (Adnan Menderes)
13.30 Hacettepe-Konya Anadolu Selçukspor (Cebeci İnönü)

SPOR TOTO 3.LİG1. Grup

Yarın:

13.30 Kızılcabölükspor-Bursa Nilüferspor (Doğan Seyfi Atlı)

1 Şubat Pazar:

13.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Çorum Belediyespor (Akçaabat Fatih)
13.30 Tire 1922-Batman Petrolspor (Tire 4 Eylül)
13.30 Manavgatspor-TUTAP Şekerspor (Evrenseki)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Gaziosmanpaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Adliyespor-Çatalcaspor (Bağlum Belediye)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Niğde Belediyespor (Darıca İlçe)
13.30 İstanbulspor-Tuzlaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

2. Grup

Yarın:

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Çankırıspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

1 Şubat Pazar:

13.00 Arsinspor-Erzincan Refahiyespor (Arsin İlçe)
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Vefa)
13.30 Maltepespor-Derincespor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Gölcükspor-Eyüpspor (Gölcük)
13.30 Yeşil Bursa-Dardanelspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 68 Yeni Aksarayspor-Kemer Tekirovaspor (Dağılgan)
13.30 Çine Madranspor-Yeni Diyarbakırspor (Çine Yüksel Yalova)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Payas Belediyespor 1975 (Sancaktepe Belediyesi)

3. Grup

Yarın:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Sandıklıspor (Bayburt Genç Osman)
13.30 Ankara Demirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Cebeci İnönü)
13.30 Erzin Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (İskenderun 5 Temmuz)

1 Şubat Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kayseri Şekerspor (Kazım Karabekir)
13.30 Silivrispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Silivri)
13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 Beylerbeyi-Etimesgut Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Bergama Belediyespor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Orhangazispor-Van Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)


Bunları da Beğenebilirsiniz