Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 29. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 32, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 15, TFF 2. Lig 5. Klasman Grubu'nda 11, TFF 3. Lig klasman gruplarında ise 10. hafta maçları yapılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:
14.00 Hacettepe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.15 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)
20.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)
26 Nisan Pazar:
14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayserispor-Konyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
14.00 Kocaelispor-Antalyaspor (İzmit İsmetpaşa)
14.00 Bursaspor-Denizlispor (Bursa Atatürk)
16.15 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen-Seyircisiz)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
15.30 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Necmettin Şeyhoğlu)
26 Nisan Pazar:
15.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
15.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
15.30 Çaykur Rizespor-Kartalspor (Rize Atatürk)
15.30 Malatyaspor-Kayseri Erciyesspor (Malatya İnönü)
15.30 Altay-Sakaryaspor (İzmir Alsancak)
15.30 Güngören Belediyespor-Manisaspor (Mimar Yahya Baş)
18.00 Diyarbakırspor-Kasımpaşa (Diyarbakır Atatürk)

TFF 2. LİG

Yükselme Grubu
--------------
Yarın:

15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Beykoz 1908 (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
26 Nisan Pazar:
15.30 Bucaspor-Tokatspor (Yeni Buca)
15.30 Çorumspor-Belediye Vanspor (Turhan Kılıççıoğlu)
15.30 Mersin İdmanyurdu-Eyüpspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.30 Körfez Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (İzmit Alparslan Türkeş)

1. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Bozüyükspor-Sarıyer (Bozüyük İlçe)
15.30 Pendikspor-Beylerbeyi (Pendik)
15.30 Gaziosmanpaşaspor-Dardanelspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 BUGSAŞ Spor-Darıca Gençlerbirliği (OSTİM)

2. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Denizli Belediyespor-Altınordu (Doğan Seyfi Atlı)
15.30 Alanyaspor-Turgutluspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor (Akhisar Belediye)
15.30 Adana Demirspor-Fethiyespor (Adana 5 Ocak)

3. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor (Kırıkkale Başpınar)
15.30 Konya Şekerspor-İstanbul Maltepespor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 İstanbulspor-Türk Telekomspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.30 Kırşehirspor-Alibeyköyspor (Kırşehir Ahi)

4. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Arsinspor-Akçaabat Sebatspor (Arsin İlçe)
15.30 Erzurumspor-Ofspor (Erzurum Cemal Gürsel)
15.30 Trabzon Karadenizspor-Yimpaş Yozgatspor (Yavuz Selim)
15.30 Pazarspor-Çankırı Belediyespor (Pazar İlçe)

5. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfa Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 GASKİ Spor-Elazığspor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.30 Şanlıurfaspor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)
15.30 Adıyamanspor-Mardinspor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. LİG

1. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Yıldırım Bosnaspor-Fatih Karagümrük (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Gölcükspor-Küçükköyspor (İhsaniye)

2. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Nazilli Belediyespor-Aydınspor (Nazilli İlçe)
15.30 Ispartaspor-Balıkesirspor (Isparta Atatürk)
15.30 Mustafakemalpaşaspor-Torbalıspor (Mustafakemalpaşa İlçe)

3. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Keçiörengücü-Orhangazispor (Ankara Aktepe)
15.30 Aksarayspor-Bursa Nilüferspor (Aksaray Atatürk)

4. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Bulancakspor-Gümüşhanespor (Bulancak İlçe)
15.30 Erzincanspor-Araklıspor (Erzincan 13 Şubat)
15.30 Sürmenespor-Ünyespor (İsmet Gürbüz Civelek)
15.30 Kastamonuspor-Demir Çelik Divriğispor (Kastamonu Gazi)

5. Klasman Grubu
----------------
26 Nisan Pazar:

15.30 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor (Ceyhan İlçe)
15.30 Batman Belediyespor-Bağlar Vuralspor (Batman 16 Mayıs)
15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1 Numaralı Saha)
15.30 Siirtspor-Belediye Bingölspor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)

Bunları da Beğenebilirsiniz