« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Formayı vereyim sen oyna

Karşılaşmanın ikinci yarısında tribünden gelen sese kulak kabartan Q7, o tarafa dönerek taraftara, “Al bu formayı sen giy. Ben de senin yerine geçeyim” diyerek tepkisini dile getirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ-Sivasspor maçının ikinci yarısında ilginç bir olay yaşandı. Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma’nın sinirli hali ekranlara yansıyordu. Herkes, Q7’yi kimin kızdırdığını merak ediyordu. Çünkü o sırada rakibin bir sertliği söz konusu değildi. Hakemin de bu işte parmağı olamazdı. Üzerindeki formayı eliyle çekiştirip bir şeyler anlatmaya çalışan Portekizli yıldızın derdi sonradan anlaşıldı.

Siniri bir türlü yatışmadı

Beşiktaş tribünlerinden bir taraftarın laf atmasına kafayı takan Quaresma, tepkisiz kalmamıştı. O taraftara dönerek, “Formayı vereyim gel sen giy. Çık sen oyna. Ben de senin yerine geçeyim” diye tepki gösteren Portekizli futbolcu, daha sonra yedek kulübesine kadar gelerek, o taraftarı teknik direktör Carlos Carvalhal’a şikayet etti.

Enteresan bir futbolcu

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Prof.Dr.Mete Düren,  taraftarla diyaloğa giren Quaresma ile ilgili soruya,  “O, enteresan bir oyuncu. Tribünler enteresanlığını kabul etmeli. Bir taraftarın kendisiyle söz düellosuna girmesi ne Quaresma’nın futboluna, ne de Beşiktaş’a katkı sağlar” diye karşılık verdi.

Q7’ye ilk çalımı atınca vur diyorum

CARVALHAL maç sonu röportaj verirken, Q7’nin 28. dakikadaki görüntüsü ekrana geldi. Portekizli hoca canlı yayında, “Ben ona ilk çalımı attıktan sonra şut at diyorum. Oysa o ikinci çalımı atarak hata etti” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler