« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Florya'da sazlı sözlü kutlama

Lider Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in son haftasında 10 Mayıs Cumartesi günü Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile sahasında yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını bir günlük iznin ardından gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Florya'dan renkli kareler...

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu'ndan oluşan teknik heyet yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda sarı-kırmızılı futbolcular, kısa bir kondisyon çalışmasının ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Daha sonra dar alan ve yarım sahada çift kale maç yaparak çalışmayı tamamlayan oyuncuların oldukça keyifli oldukları gözlendi. Sakatlıkları bulunan Nonda, Servet, Barusso ile daha önce ameliyat geçiren Hasan, Uğur, Serkan, Linderoth ve Semih çalışmaya katılmadı.

Bu arada, antrenman öncesinde tüm futbolcular ve teknik heyet, tesislerin merdivenlerinde sıralanarak, Galatasaray Dergisi için toplu halde fotoğraf çektirdi.

NONDA'NIN MR'I ÇEKİLECEK

Sivasspor maçında aldığı darbe nedeniyle ayağında ödem oluşan Nonda'nın bugün MR'ı çekilecek. Kulüp Doktoru Murat Çevik, Nonda'nın Fenerbahçe maçında aldığı darbe sonucu dikiş atılan sağ ayağına, Sivasspor maçında da darbe aldığını belirterek, “Ayağında ödem oluştu ve ağrıları devam ediyor. Tedavisini sürdürüyoruz. Bugün MR'nı çekeceğiz. Durumu ondan sonra netleşecek” dedi.

Sivasspor maçında sağ ayak başparmağına ve sağ ayak bileğine darbeler alan Servet'in, oluşan ödem ve ağrısının tedavisine devam ettiklerini ifade eden Murat Çevik, “Servet, 3-4 haftadır sakat oynuyordu. Ağrıları giderek arttığı için tedavi altına aldık. Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçına yetiştirmeye çalışacağız” diye konuştu.

Doktor Çevik, Hasan, Serkan, Linderoth, Uğur ve Semih'in ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarının devam ettiğini de söyledi.

TARAFTARLARDAN YOĞUN İLGİ

Sarı-kırmızılı taraftarlar, ligin son haftasına, en yakın takipçisi Fenerbahçe'nin 3 puan önünde, lider giren takımlarının antrenmanına yoğun ilgi gösterdi.

Kendilerine ayrılan bölümü dolduran yüzlerce taraftar, antrenman boyunca futbolculara ve teknik heyete tezahüratta bulanarak, şampiyonluk marşları söyledi.

Taraftarlar ayrıca Galatasaray kaptanı Hakan Şükür'e de özel ilgi gösterdiler. “Hakan abi bizi bırakma” yazılı pankart açan taraftarlar, uzun süre Hakan Şükür lehine tezahüratta bulundular.

Antrenman sonrasında, Hakan Şükür, Arda, Lincoln, Song ve Aykut taraftarlarla fotoğraf çektirip, getirdikleri forma ve ürünleri imzaladı.
Galatasaray, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçının hazırlıklarını yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz