« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe'de sakat sayısı 9'a yükseldi

Ligin ikinci yarısı için hazırlıklarına 4 Ocak'ta başlayan Fenerbahçe'de 1 haftanın bilançosu 9 sakata çıktı.

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Issiar Dia, Emre Belözoğlu, Volkan Demirel, Özer Hurmacı, Gökhan Gönül, Daniel Güiza, Joseph Yobo, Berk Elitez ve Uğur Boral bugünkü antrenmana katılmadı. Niang ve Cristian ise yeni iyileşirken, bir yandan sakatlıkların nedeni araştırılıyor, bir yandan ise hızlı ve iyi tedavi için kulüp doktorları adeta seferber oluyor. En ufak ayrıntıyı bile gözden geçiren Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, sakatlık riski bulunan oyuncuların durumunu takip ederek, bu futbolcuları teknik heyete rapor ediyor ve antrenmana çıkmalarının sakıncalı olduğunu belirtiyor.

Öte yandan bu sabahki antrenmanda sarı-lacivertli futbolcular iki grup halinde çalıştı.

Bir grup sahada kondisyon ve istasyon çalışmaları yaptıktan sonra yarı sahada çift kale maç oynadı. Diğer grup ise salonda kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları yaptıktan sonra bir süre de sahada koştu. Antrenmana sakatlıkları süren Issiar Dia, Emre Belözoğlu, Volkan Demirel,

Özer Hurmacı, Gökhan Gönül, Daniel Güiza, Joseph Yobo, Berk Elitez ve Uğur Boral katılmadı. Dia, Emre, Volkan, Özer ve Uğur, takımdan ayrı bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde koşu yaparken, diğer futbolcular ise tesislerde tedavi oldu.

Uğur Boral'ın akşam yapılacak antrenmanda takımla birlikte çalışacağı belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz