GeriEkonomi Paylaşım dolapları beğenildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Paylaşım dolapları beğenildi

Paylaşım dolapları beğenildi
refid:30165825-spot ilişkili resim dosyası

BUCA Belediyesi’nin hizmete açtığı paylaşım dolapları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Kitaptan kıyafete, ayakkabıdan oyuncağa kadar çeşitli ürünleri barındıran paylaşım dolapları, ihtiyaç sahipleri ile hayırseverleri buluşturan nokta oldu.

Buca Belediyesi’nin ihtiyaç sahipleri ile yardımsever vatandaşları buluşturduğu paylaşım dolapları yüz güldürüyor.

Paylaşım dolapları beğenildi

Kuruçeşme Mahallesi ve Gediz sevgi yolunda bulunan paylaşım dolapları, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturuyor.

Paylaşım dolapları beğenildi

Kitap, oyuncak, giysi, ayakkabı gibi bölümlerin olduğu paylaşım dolabına vatandaşlar kullanmadıkları ancak kullanılabilir durumda olan eşyalarını bağışlıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da paylaşım dolabından gereksinim duyduklarını seçip alabiliyor.

Paylaşım dolapları beğenildi


Kuruçeşme halkının bu projeden oldukça memnun olduğunu dile getiren Kuruçeşme Mahalle Muhtarı Hasan Batuş, "Bu projede çok düzgün ve kaliteli bir sistem uygulandı. Katkısı bulunan herkese çok teşekkür ederim. Kuruçeşme halkı bu projeyi çok beğendi. Evindeki eşyaları ütüleyip çok düzgün bir şekilde bu dolaba getiriyorlar. Mağdur insanlar da gelip bu dolaptan düzgün bir şekilde alıyorlar. Belediye ekipleri belirli periyodlarla gelip temizlik ve düzenlemesini yapıyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle