Kısa, kısa...

Hürriyet Haber
03.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

Capital’den bankacılık rehberi

Capital Dergisi, Ağustos sayısıyla birlikte okuyucularına, Türkiye'deki 75 bankanın bütün bilgilerinin yer aldığı bir kitapçık veriyor. ‘‘Türkiye'de Bankacılık 1999’’ adlı bu kitapta, bankaların finansal verilerinin yanı sıra, künye bilgileri de bulunuyor. Bankalar Birliği'nin hazırladığı kitapta; 75 bankanın son 2 yıllık finansal göstergeleri, bütün bankaların yönetim kadrosu, telefon ve adresleri, web sayfaları, aktif büyüklüğüne göre bankaların sıralandırılması, yabancı bankaların Türkiye'deki temsilcilikleri ile ilgili bilgiler yer alıyor.

Koçbank'a 100 milyon dolar kredi

Koçbank uluslararası piyasalardan, ihracatın finansmanında kullanılmak üzere 100 milyon dolar tutarında 1 yıl vadeli sendikasyon kredisi aldı. Koçbank Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Altınok tarafından Paris'te imzalanan kredi anlaşmasına Amerikan Express, Bank of Tokyo Mitsubishi., Commerzbank AG, Credit Agricaole, Indosuez ve Standard Chartered Bank liderliğinde 18 banka katıldı.

Oyak Bank’ın sermayesi 21 trilyon

Yüzde 100 Ordu Yardımlaşma Kurumu kuruluşu olan Oyak Bank 10'uncu şubesini Kocaeli'de açtı. Oyak Bank Genel Müdür Yardımcısı Haluk Odyakmaz, Oyak Bank'ın ödenmiş sermayesinin Genel Kurul kararı ile 21 trilyon 116 milyar liraya çıkarılıdığını ifade etti.Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı