GeriEkonomi BMD, genel kurula gidiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

BMD, genel kurula gidiyor

BMD, genel kurula gidiyor

BİRLEŞMİŞ Markalar Derneği (BMD) Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, "BMD'yi 20 Ekim'de genel kurula çağırdım. Yeniden başkanlığa aday olmayacağım” diye konuştu.

 Kariyo’nun bu kararında son dönemde alışveriş merkezleri yönetimleriyle yaşanan kira tartışmalarının etkili olduğu ifade ediliyor. Aday olmayacağına ilişkin yazılı açıklama yapan Kariyo, 2 yıldır ve halen başkanlığını sürdürdüğü Birleşmiş Markalar Derneği genel kuruluna kadar başkanlık görevini sürdüreceğini ve istifa etmediğini belirtti. Kariyo, şunları kaydetti: “Bugüne dek üye arkadaşlarımızla karşılıklı saygı ve sevgi temelinde yükselen örnek bir iletişim içinde nice ciddi sorunumuzu el birliğiyle aştık, birçok açıdan oldukça başarılı bir dönem geçirdik. Ne var ki, perakende tarihinin en zorlu dönemlerinden birini yaşamakta olduğumuz bu zamanlarda, BMD'yi mevcut vizyon ve misyonunu yeniden ele almak mecburiyeti doğmuştur.

 

DESTEĞİNİ SÜRDÜRECEK

Genel kurul, derneğimizin vizyonu ve misyonuna ilişkin fikir tartışmalarının tüm üyelerimizin katılımıyla demokratik bir biçimde ele alınacağı en doğru platform olacaktır. Başkanlık için aday olmayacağımı açık ve net bir biçimde ifade ettiğim bu genel kuruldan çıkacak değerli görüşlerin ve yeni yönetimin derneğimizi daha güçlendireceğinden hiçbir kuşkum yoktur. BMD, her zaman olduğu gibi 20 Ekim 2016 tarihli genel kurulumuzdan sonra da tüm üyelerinin takdire şayan özverisiyle ülkemiz ekonomisine can-ı gönülden desteğini sürdürecektir.”

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle