GeriEkonomi 100 ortaklı şirket kuruluyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

100 ortaklı şirket kuruluyor

100 ortaklı şirket kuruluyor

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Erzincan'da 100 ortaklı bir şirket kuracaklarını söyleyerek, "Amaç Erzincan'a yatırım ve istihdam sağlamak" dedi.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu gazetecilerle bir araya gelerek kurulacak 100 ortaklı şirket hakkında bilgiler verdi. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tanoğlu açıklamasında "Başkan adayı olduğumda söylediğim bir şey vardı. Bizim ilk projemiz Erzincan'da insanları bir araya getirip bir şirket kurmaktır. Bundaki amacımız Erzincanlı iş adamlarını bir araya getirip Erzincan'a yatırım ve istihdam sağlamak" dedi.

Erzincan'da ki ve Erzincan dışındaki iş adamları ile birlikte yeni bir şirket kurup birlikte yeni tesisler, projeler, yatırımlar yapmak istiyoruz. Kuracağımız 100 ortaklı şirket ile Erzincan’ın ekonomisine yön vereceğiz. Bu bağlamda kuracağımız 100 kişilik şirkete ortak olmak isteyen, hisse sahibi olmak isteyen iş adamlarımız detaylı bilgiyi Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası'ndan alabilirler” dedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle