GeriFutbol Demirören Terim için ilk adımı attı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  34
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirören Terim için ilk adımı attı

Demirören Terim için ilk adımı attı
refid:24558647 ilişkili resim dosyası

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim için ilk adımı attı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı arayan Demirören, Fatih Terim'le görüşme yapmak için izin istediğini iletti. Sarı kırmızılı kulüp gereken görüşme için onay verdi.

Abdullah Avcı'nın istifası sonrasında futbol dünyasında sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı arayarak Fatih terim'le görüşmek istediklerini iletti.

MİLLİ TAKIM'DA ABDULLAH AVCI DÖNEMİ SONA ERDİ

AVCI'NIN İSTİFASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ünal Aysal bu görüşme için izin verdi. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile Fatih Terim'in yarın bir araya gelmesi bekleniyor.

ŞÜKRÜ ERGÜN GÖRÜŞMEYİ DOĞRULADI
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Ergün ise AA muhabirine yaptığı açıklamada, Avcı'nın istifa kararının resmen açıklanmasının ardından, TFF Başkanı Demirören'in telefonla Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ı arayarak teknik direktör Terim ile görüşmek için izin istediğini bildirdi.

GALATASARAY'DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ
Yıldırım Demirören ile Ünal Aysal arasında görüşme için sarı kırmızılı kulüpten ilk resmi açıklama geldi. Kulüp internet sitesinden yapılan açıklamada, TFF Başkanı Demirören'in, Ünal Aysal'ı arayarak "Bu çok önemli görev için Galatasaray'dan anlayış ve Fatih Terim'le görüşme için izin istemiştir" denildi.

İşte Galatasaray'ın açıklaması;

"Bugün saat 19:25'te, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Yıldırım Demirören bizzat Başkanımız Sayın Ünal Aysal'ı telefonla arayarak Abdullah Avcı'nın A Milli Takım Teknik Direktörlük görevinden bugün (öğleden sonra) itibarıyla resmen ayrıldığını, bu çok önemli milli görev için Galatasaray'dan anlayış ve Fatih Terim ile görüşmek için izin istediğini bildirmiştir.

Başkanımız bu görüşme için istenen onayı vermiş olup, Galatasaray'ın karar ve şartlarını Sayın Fatih Terim ve TFF arasında işbirliği konusunda bir mutabakat hasıl olması halinde ayrıca kendilerine iletileceğini bildirmiştir.

Gelişmelerden kamuoyu ayrıca haberdar edilecektir.

Galatasaray Spor Kulübü"

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle